banner1028

Şükrü Derebey Ticaret Borsası Başkan Adaylığını Açıkladı

Bafra Ticaret Borsası Başkanlığı seçimleri için adaylığını açıklayan iş insanı Şükrü Derebey ve ekibi start verdi.

Şükrü Derebey Ticaret Borsası Başkan Adaylığını Açıkladı

Bafra Ticaret Borsası Başkanlığı seçimleri için adaylığını açıklayan iş insanı Şükrü Derebey ve ekibi start verdi. Bafra Çeltik Komisyon Üyesi, Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Derebey Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Derebey, ekibi ile birlikte Bafra’da bulunan bir restorantta Bafra Ticaret Borsası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Bafra Ticaret Borsası Başkan Adayı Şükrü Derebey yaptığı konuşmada, “Bafra Ticaret Borsası 1992 yılında kurulmuş bugüne kadar faaliyetine devam etmektedir. Bafra Ticaret Borsasının önümüzdeki Ekim ayında yapılacak olan seçimleri için burada bir araya toplandık. Biz arkadaşlarımla beraber Bafra Ticaret Borsası Yönetimine aday olduk. Değerli üyeler, biz neden aday olduk; Hükümetlerin, odaların, borsaların, birliklerin 4-5 yılda bir seçimleri olur. Biz de o nedenle aday olduk. Bizler de sizlerin teveccühünüzle görev alırsak öncelikle üyelerimiz için borsa dükkanları yapacağız. Ve yanına Lisanslı depoculuk projesini hayata geçireceğiz. Bu değerleri Bafra’mıza kazandıracağız. Şuan da odamızın Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa işlettiği mezbahanesi var. Orayı da Bafra’mıza kazandırdıkları için mevcut yönetime teşekkür ederiz. Bafra’ya ve yakın ilçelerimize temiz ve sağlıklı hizmet vermektedir. Biz de yönetime gelirsek siz sayın üyelerimizle de bize vereceğiniz vize ile değişen teknolojimiz ile bu hizmeti daha da ileriye götüreceğiz. Sayın kasaplarımızın ve deri sektöründeki arkadaşlarımızın bundan hiç şüphesi olmasın. Yapılacak olan Bafra Ticaret Borsası seçimlerinde siz değerli üyelerimizin oylarına arkadaşlarımla beraber talibiz. Adaylığımızın Bafra’mıza, Samsunumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz.”

Bafra Ticaret Borsası Başkan Adayı Şükrü Derebey'in ekip listesi şu isimlerden oluşuyor; Madenoğlu Çeltik Fabrikası Taner Maden, Temerkan Petrol Tolga Temerkan, Fahri Küçükdursun, Şaban Uyar, Yener Çelebi, Gamsızoğlu Tarım Mesut Gamsızoğlu, Sevinç Kasap Serkan Sevinç, Öztürk Bakliyat Seyfettin Öztürk, Kılıç Ticaret Bekir Kılıç, Koç Ticaret Salih Koç, Ovam Piliç Pazarlama Mücahit Kaplan.

HARUN YAZICI

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2022, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER