banner1014

Şenocak: Emeğe Ve Alın Terine Saygı Duymalıyız

19 Mayıs Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Enver Şenocak , 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi ve Toplum  sağlığı  merkezinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Şenocak: Emeğe Ve Alın Terine Saygı Duymalıyız

19 Mayıs Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Enver Şenocak , 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanı Mehammet Şen ve  yönetim kurulu, Samsun İl Başkan Yardımcısı Murat Hoşaf, İstanbul Şile Teşkilat Başkanı Ali Numanoğlu 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi ve Toplum  sağlığı  merkezinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Şenocak: Genel Başkanımız Dr.Fatih ERBAKANIN selamlarını iletip, Son zamanlarda  sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddet olaylarının ardından farkındalık yaratmak ve destek olmak için bu ziyareti gerçekleştirdik, “Pandemi sürecinde sağlığımız için kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarımız Ailesiyle, çocuklarıyla ve sevdikleriyle aylardır rahatça görüşemeden hizmet veren sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Sağlıkçılarımıza yönelik şiddet olaylarını asla tasvip etmiyoruz.” dedi.

ŞENOCAK: EMEĞE VE ALIN TERİNE SAYGI DUYMALIYIZ

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına moral veren ve tek tek teşekkür eden Şenocak ve ilçe teşkilatı “Kovid-19 vakasının ülkemizde görülmeye başladığı günden itibaren cansiperane bir tempoyla çalışan sağlık çalışanlarımız devletimiz ve milletimiz için kahramanca savaş vermişlerdir, vermeye de devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımıza yönelik ortaya çıkabilecek herhangi bir şiddet olayını asla kabul etmiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın emeğine ve alın terine saygı duymalıyız.” ifadelerini kullandılar.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER