banner1014

Samsun Pandemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Samsun Pandemi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Pandemi Değerlendirme Toplantısı, Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapıldı.

Vali Osman Kaymak, toplantıda ilçe kaymakamları ve kamu kurum ve kuruluşlarından koronavirüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak işlerinde kolaylıklar diledi.

Samsun Valisi Kaymak, ilçe merkezlerinin işlek caddelerinde ve toplu taşıma araçlarında, vatandaşlarımızın sosyal mesafe kuralına riayet etmesi konusunda kolluk birimlerimizin denetimlerini arttırması talimatı verdi.

Vali Osman Kaymak, Anneler Günü'nde, tüm ilçelerimizde 100 yaşın üstündeki anneleri ve şehit annelerimizi ziyaret eden ilçe Kaymakamlarına, İl Emniyet Müdürüne, İl Jandarma Komutanına ve Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına bir kez daha teşekkür etti.

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Faz 1, Faz 2 ve Faz 3 kapsamında ilimizde bin TL ödemesi yapılan kişi sayısının 70 bini geçtiğini söyleyen Valimiz Sayın Osman Kaymak, vatandaşlarımızın taleplerinin pandemi süresince İlçe Kaymakamlarınca değerlendirileceğini belirtti.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER