banner1028

Recep Şen’in “Bir Tutam Huzur” Kitabı Yayınlandı

Eğitimci, Araştırmacı – Yazar Recep Şen’in 2. Kitabı “Bir Tutam Huzur” Cinius yayınlarından kitapseverlerle buluştu.

Recep Şen’in “Bir Tutam Huzur” Kitabı Yayınlandı

Eğitimci, Araştırmacı – Yazar Recep Şen’in 2. Kitabı “Bir Tutam Huzur” Cinius yayınlarından kitapseverlerle buluştu.

Yeni yayınlanan “Bir Tutam Huzur” isimli kitabı hakkında değerlendirmede bulunan Araştırmacı – Yazar Recep Şen; “Sözü kıymetli kılan şey, onun gönül diliyle var olan bağlantısıdır. Bizi etkileyen, bizi sarsan, ruhumuza işleyen sözler, gönül diliyle bağlantılı olan güzel sözlerdir. Onun için sözün gücüne inanırız, onun için tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır, deriz. Kalpten kalbe giden bir yoldur bu, gönül yolu… Bu yolda yolcu olabilenlere ne mutlu!” ifadelerini kullandı.

Recep Şen; “Kitabımızı tüm kitap satış sitelerinden veya aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz” diye konuştu.

KİTAP SATIŞ LİNKİ
https://cinius.shop/product/bir-tutam-huzur/

RECEP ŞEN KİMDİR?

Recep ŞEN, şair-yazar. 1968 yılında Samsun’un Bafra ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini doğduğu şehirde tamamladı. Üniversite öğrenimini Amasya Eğitim Fakültesinde bitirdikten sonra 1990 yılında öğretmenlik mesleğine başladı. Yurdun çeşitli yerlerinde görev yaptı. Halen yaşadığı şehir Bafra’da Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli, üç çocuk babasıdır. Çeşitli gazete ve dergilerde yazı ve şiirlerini yayımlamaya devam ediyor. Halen Bafra Ajans haber portalında kültür, sanat, eğitim konularında periyodik olarak yazmaktadır. Mavi Yürekler Şiir Antolojisi, Edebiyat Defteri Şemsiye, Maviye Yolculuk adlı şiir antolojilerinde şiirleriyle yer aldı. Şair dostlarıyla düzenlemiş olduğu çeşitli şiir dinletilerinde şiirlerini şiir severlerle paylaştı. Maarifhane şiir dergisinde editörlük ve yayın kurulu üyeliği yaptı.

ESERLERİ:

1.Şiirlerde Bul Beni (Şiir)

2. Bir Tutam Huzur (Deneme)

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 07:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER