banner1028

LÖSEV, Gönüllüler Gününü Kutladı

Dünya Gönüllüler Günü kapsamında LÖSEV tarafından düzenlenen etkinlik, Atakum Vedat Türkali Eğitim Sanat merkezinde gerçekleştirildi.

LÖSEV, Gönüllüler Gününü Kutladı

Dünya Gönüllüler Günü kapsamında LÖSEV tarafından düzenlenen etkinlik, Atakum Vedat Türkali Eğitim Sanat merkezinde gerçekleştirildi. Çok sayıda gönüllünün bir araya geldiği etkinlikte, renkli görüntüler ortaya çıktı. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından alınan karar neticesinde 1985 yılından bu yana kutlanan Dünya Gönüllüleri Günü, Samsun’da LÖSEV önderliğinde kutlandı. Atakum Vedat Türkali Eğitim Sanat merkezinde organize edilen etkinlikte LÖSEV gönüllüleri ve gönüllü faaliyetlerine katılan  gönüllüler yer aldı. Öğrenciler müzik eşliğinde LÖSEV gönüllülerinin deneyimlerini sahnede anlattığı etkinlikte,  yılın gönüllüleri ödülleri, düzenlenen ödül töreniyle sahiplerine dağıtıldı.

LÖSEV’in Samsun Halkla İlişkiler Uzmanı Özlem Vural ,  ”Çocuklarımız için gece gündüz demeden, her etkinliğimizde yanımızda olan gönüllülerimiz, bizim gözbebeğimiz.  Bu özel günde, Samsun  LÖSEV’in çalışmalarında desteklerini esirgemeyen gönüllülerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onlar iyi ki varlar.“ diyerek gönüllülere teşekkürlerini iletti.

Yetişkin gönüllüler,19 Mayıs Üniversitesi ve Samsun Üniversitesi Fayda Topluluğu gönüllü  destekleriyle yer aldığı LÖSEV gönüllüler günü organizasyonun finalinde, LÖSEV tarafından düzenlenen anlamlı organizasyon, kapanış konuşmasının ardından sona erdi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER