banner1028

Kaymakam Zaman'dan Esnaf Ziyareti

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, ilçemiz Gökçeboğaz Mahallesinde bulunan Market esnaflarını ziyaret etti.

Kaymakam Zaman'dan Esnaf Ziyareti

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, ilçemiz Gökçeboğaz Mahallesinde bulunan Market esnaflarını ziyaret etti.

Kaymakam Zaman, ziyaretlerini esnasında esnaflarla sohbet edip, istek ve şikayetlerini dinledi. İlçedeki sorunlarla ilgili esnafla fikir alışverişinde bulunarak her zaman halkın yanında olduğunu ve kendisinin de halkın bir parçası olduğunu vurgulayarak, "Devlet halkıyla vardır. Bizler, her zaman halkımızın yanındayız. Birebir ziyarette bulunarak, sorunlarını dinliyor, onların ilçemizle ilgili önerilerini değerlendiriyoruz. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır, açık kalacaktır. Mahalle sakinlerini, esnaflarımızı dinleyerek ve çözüm odaklı çalışarak pandemi sıkıntısının hep birlikte üstesinden geleceğiz. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Kovid-19 süreciyle zorluklar yaşadık ancak kontrollü dönemle birlikte sosyal ve ticari hayat az da olsa canlandı. Zor zamanlar geçiriyoruz ama bu zor günlerde elbet bitecek. Hep birlikte mücadele ederek bunun üstesinden geleceğimize inancım tamdır. Salgınla mücadele kapsamında her türlü tedbiri en üst seviyede alarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızdan tedbiri elden bırakmamalarını ve kurallara uymalarını rica ediyorum." dedi.

Ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar, bu süreçte alınan tedbirler ve verdiği desteklerinden dolayı Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'a teşekkürlerini ifade ettiler.

Kaymakam Zaman, Mülki Amir olarak fırsat buldukça gerek mahallelerimizde gerekse ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER