banner1028

İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığından Bez Maske Dağıtımı

İyi Parti Bafra ilçe Başkanlığı Yeni Tip Korona ( Covit 19 ) bulaşıcı Virüse karşı tedbir ve önlem kapsamında Hacınabi Mahallesi 100 Yıl Bulvar Caddesinde  kaygıya parmak basıp, bir farkındalık olarak maske kullanımını teşvik amaçlı bir program düzenlediler.

İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığından Bez Maske Dağıtımı

İyi Parti Bafra ilçe Başkanlığı Yeni Tip Korona ( Covit 19 ) bulaşıcı Virüse karşı tedbir ve önlem kapsamında Hacınabi Mahallesi 100 Yıl Bulvar Caddesinde  kaygıya parmak basıp, bir farkındalık olarak maske kullanımını teşvik amaçlı bir program düzenlediler.

Program da konuşma yapan İyi Parti Bafra ilçe Başkanı Aydoğan Yılmaz Ülkemizde ve dünyada yaşanan Covid-19 Salgını devam etmektedir.

Bu salgından etkilenen 200 binden fazla vatandaşımız oldu.

Bu salgından 5 binden fazla vatandaşımız yaşamını yitirdi.

Salgının hepimizin sağlık, sosyal ve ekonomik hayatımıza olumsuz sonuçları oldu, hala da bu sonuçlar devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulu Üyelerimizin açıklamalarına baktığımızda, bu salgının devam ettiğini, 2. Dalganın gelebileceğini görüyoruz.

Yaz dönemlerindeki rahatlamaların bize sonbahar ve kış aylarında olumsuz yansımaları olabileceğini düşünüyoruz.

Zaten ekonomik anlamda ve psikolojik anlamda birçok sorunlar yaşıyoruz.

Bu sorunların tekrarlanmaması ve büyümemesi için herkesin tedbirli olması gerekmektedir.

İyi Parti Teşkilatı olarak ta bu kaygıya parmak basıp, bir farkındalık olarak maske kullanımını teşvik amaçlı bir program yapalım istedik.

Maske temin konusunda halkımız zaten sıkıntı yaşamıştı ve Hükümet bu konuda sınıfta kalmıştı.

Bizler de bu konuda halkımızı bilinçlendirmek için, tek kullanımlık maske yerine yıkanabilir ve anti bakteriyel olmak üzere 5 bin tane maske yaptırdık.

Ve halkımıza bunları dağıtmak ve farkındalığımızı göstermek için bugün böyle bir program düzenledik.

Daha önce pandemi sürecinde kan stoklarımızın azaldığı ramazan ayında yine halkımızın yanında olarak, “İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR “ adlı kan bağışı programı düzenlemiştik.

Bugün de pandeminin etkisini azaltmak ve halkımızı maske kullanımına teşvik amaçlı “İYİ BİR YAŞAM İÇİN” adlı bu farkındalık programını düzenledik.

Bafra’da bundan önce her konuda nerede bir iyilik var, nerede bir yol gösterme var, nerede bir çözüm üretme varsa, bunda mutlaka iyi parti teşkilatının ayak izleri vardır ve bundan sonra da olacaktır.

İyi parti teşkilatı olarak, Bafra’da Samsun’da ve Türkiye genelinde Genel Başkanımız Meral Akşner hanımın da dediği gibi her zaman milletimizin ve devletimizin yanında olacağız.

Buradan pandemi sürecinde canla başla mücadele eden Sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, Şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyorum.

Bu maske konusunda yapımında bizlere destek olan, aynı zamanda bölge halkının maske ihtiyacının karşılanmasında büyük özveri ile çalışan başta Hasan Çakın Kız Meslek Lisesi Müdürü Yıldıray Baş, Öğretmen ve Öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

İYİ BİR HAYAT İÇİN

Sosyal Mesafe

Maske

Hijyen uymak gerekiyor.

Bu programa Samsun İyi Parti il Başkan Adaylarımız bizleri yalnız bırakmadığı için, dava ve ilçe teşkilatımızdaki değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diyerek sonlandırdı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER