banner1014

İşadamı İbrahim Bölük’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bölük; Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İşadamı İbrahim Bölük’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bölük; Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İşadamı Bölük; “Bayramların paylaştıkça anlam kazanacağını belirterek akrabalık ve komşuluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle hemhal olmanın bizi daha da güçlü kılacağını “söyledi.

İşadamı İbrahim Bölük mesajında, şu ifadelere yer verdi: “ Milletçe geleneklerimizde ve kültürümüzde önemli yeri olan, müstesna zaman dilimlerinden bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın ve Bayramı hep birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Dini Bayramlarımız, milli birlik ve kardeşliğin, iyilik ve güzelliklerin, yardımlaşma ve dayanışma duygularının her zamankinden daha fazla hissedildiği ve yoğunlaştığı önemli günlerdir.

Bu kutlu günler vesilesiyle; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere birer emaneti olan aile fertlerini ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık ve komşuluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle hemhal olmak ve kucaklaşmak bizi daha da güçlü kılacaktır.

Unutmayalım ki, Bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Onun için, bugünlerde ülkemizin ve milletimizin geçtiği bu zor süreçte yaşanan sıkıntılar, güçlükler ve zorlukların üstesinden gelmeyi bilen bir millet olarak, birbirimize daha çok candan ve gönülden sarılalım.

Kardeşliğimize halel getirmek isteyen, ayrılık ve nifak tohumları ekmeye çalışan şer odaklarına fırsat vermeyelim. Bayram süresince sergilenen bu güzel hasletlerin sadece Bayram günleri ile sınırlı kalmaması, tüm toplumumuzu kuşatması ortak dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Bafralı hemşerilerimin ve Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını gönülden kutlar; bayramın ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sevgi, hoşgörü, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni eder, selam ve saygılarımı sunarım” dedi.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER