banner1020
banner978

İşadamı İbrahim Bölük’ten Anneler Günü Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bölük; Anneler Günü münasebetiyle mesaj yayınladı.

İşadamı İbrahim Bölük’ten Anneler Günü Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bölük; Anneler Günü münasebetiyle mesaj yayınladı.

İşadamı İbrahim Bölük; “Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı ve en kutsal duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir” dedi.

‘Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır’ ifadelerini kullanan Bölük mesajında; “Annelerimiz; sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır” ifadelerini kullandı.

İbrahim Bölük; “Peygamber Efendimiz (sav) şöyle buyurmuştur ki;’ Cennet annelerin ayakları altındadır.’ Bu bilinç ve duygularla, haklarını asla ödeyemeyeceğimiz, üzerimizdeki gerçek hak sahibi olan başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar dilerim” diye konuştu.

Bafra Ajans

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER