banner1020
banner978

Başkan Şahin: "Gönülden Gönül Belediyeciliği Yapıyoruz"

Başkan Şahin: "Gönülden Gönül Belediyeciliği Yapıyoruz"

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin halkla buluşmaya ve çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Zihni Şahin Kadına Şiddete hayır yürüyüşüne katıldıktan sonra Samsun spor Hacettepe müsabakasını izledi.  Başkan Şahin, Belediye işçilerinin toplu iş sözleşmesi kapsamında sendika temsilcileri ile görüşmeler yaptı Gıda ve TÜYAP Bu ziyaretlerinde bulundu.

KADINA ŞİDDETE HEP BİRLİKTE KARŞIYIZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı yaptığı açıklamada şunları söyledi: Halkımızla bir ve beraber olmaya devam ediyoruz. Her yerde halkımızla birlikteyiz. 25 Kasım kadına şiddete hayır günüydü.  Kadınlarımızın şiddetin öznesi değil, güzelliğin, hoşgörünün, iyiliğin ve barışın simgesi olması gerektiğine inanıyor, yalnızca bu anlamlı günde değil her gün yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Samsun spor Hacettepe maçında takımımıza destek olmak için taraftarımızla olduk.

SAMSUNPORUMUZ İÇİN HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyen Samsunspor'umuzu yürekten kutluyorum. Samsun sporumuz için her şeyi yapacağız. Büyük bir tesisleşme ile Samsun sporumuz örnek bir kulüp olacaktır. Samsunsporumuz emin ellerdedir. Tarihi başarılara ulaşacaktır. Sayın Yüksel Yıldırım, Sayın İsmail Uyanık, yöneticilerimiz teknik adam ve futbolcularımızı bu büyük mücadelede tebrik ediyorum.

PROJELER HIZLA DEVAM EDİYOR

Samsunumuz için başlayan projeleri tamamladık. Bir kısmı devam ediyor. Onları hızla sür dürüyoruz. Yeni projelerde hayata geçirdik. Yürüttüğümüz projelerimizin sayısı 200’ü aştı. Tüm bunlar 1.5 milyar tutarındadır. Samsunumuz için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Yeni projelerde hayata geçireceğiz.

VİZYONUMUZ SAMSUN İÇİN

Biz 6 aydır vizyonumuzu ortaya koyuyoruz. Bunu ortak akıl ve gönül belediyeciliği ile birleştirerek yaptık. Samsunumuzun bu anlayış ve vizyonumuza sahip çıktığını gördük. Mutlu olduk.  Kentsel dönüşüm, Tarım A.Ş kurulması, Tarımsal sanayi, Kırsal kalkınma, Turizm, Daha çok yatırım, üretim ve istihdam, Akıllı kent ve ulaşım sistemleri,  2 milyon metrekarelik Kuzey Park projelerimizi açıkladık.  Yeni OSB, Katlı otoparklar, Millet kırathaneleri, millet bahçeleri, Atık su ve içme suyu konusunda arıtma tesisleri, alt yapı ve yol çalışmaları gerekliliğini ve önceliğimizi ortaya koyduk. Milli Mücadelemizin 100. Yılı ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı için hedeflerimizi halkımızla paylaştık. Gülsan esnafımızın ve Samsunsporumuzun yanında olduk.  Parkomat uygulamalarını tartışmaya açtık. Bazı bölgelerde kaldırdık. Çeşitli alanlarda bazı indirimler yaptık. Sıfır atık projesini uygulamaya koyduk. Yaklaşık 500 kilometre yol çalışmasını tamamladık. Bizim vizyononumuz şu ya da bu kişi için değil. Tüm Samsunumuz ve hemşerilerimiz için olmuştur.  Ben halkımıza her zaman teşekkür ettim. Şimdi yine bir kez daha teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bizim  “ dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 00:22

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954