banner1014

Başkan Osman Tosuner’den Bafra Görme Engelliler Derneğine Tam Destek

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Ziraat odasının eski binasının ikinci katını kiralık olarak derneğe tahsis etti.

Başkan Osman Tosuner’den Bafra Görme Engelliler Derneğine Tam Destek

2013 yılından beri Bafra’da engelliler yararına faaliyet sürdüren görme engelliler derneği bir süredir yer sıkıntısı çekiyordu. İshaklı mahallesi, yeni hastane sokak, no: 5/b adresinde çalışmalarına devam eden dernek yetkililerinden diş hastanesi taşındıktan sonra çıkmak zorunda kalacakları ifade edildi.

Eski devlet hastanesinin yerine diş hastanesi olarak yapılan binanın bitmesine az bir zaman kaldığı için dernek yönetimi acil olarak yeni yer arama çalışmalarına başladı. başkan Ömer Ergül ve yönetim kurulu bugün Bafra’nın çok sevilen ve sayılan iş adamı, Ziraat odası başkanı Osman Tosuner’i makamında ziyaret etti. Sorunlarını anlatan dernek yönetimi yerle alakalı Osman Tosuner’den yardım istedi.

Talepleri dinleyen Osman Tosuner, Ziraat odasının eski binasının ikinci katını kiralık olarak derneğe tahsis etti. Bafra görme engelliler derneği başkanlığından yapılan açıklamada: “Dernek binamızı tahsis etmek için büyük çaba sarf eden Ziraat odası başkanı Osman Tosuner ve ekibine, aynı zamanda binanın tadilatı esnasında bize çok özveri gösteren Bafra belediye başkanımız sayın Hamit Kılıç ve ekibine Bafra görme engelliler derneği yönetimi, dernek üyeleri ve aileleri adına teşekkür eder, saygılarımızı sunarız” ifadeleri yer aldı.  

Ayrıca dernek yetkililerinden öğrenilen bilgiye göre Bafra Belediyesi tarafından yapılacak olan tadilat işleri tamamlandıktan sonra yeni binaya taşınma işlemleri gerçekleşecek.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER