banner1028

Başkan Kılıç’ın Berat Kandili Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kılıç’ın Berat Kandili Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi: “11 ayın sultanı, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif ayının habercisi, Rabbimizin rahmet ve mağfiret kapılarının ardına kadar açık olduğu ve tüm evreni kuşattığı mübarek Berat Kandiline tekrar erişebilmenin ve idrak edebilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

“Kurtuluş, bağışlanma ve arınma” gecesi olan bu mübarek günlerde ülke olarak geçtiğimiz zorlu imtihanlarımızdan kurtuluşa erebilmeyi, birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem felaketinin yaralarını sararak ülkemizin selamete kavuşmasını temenni ediyorum.

Acılarımızın en büyük merhemi birlik ve beraberliğimizin bozulmamasıdır. Bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin daim olmasını, yaşadığımız zor günlerin bir an önce aydınlığa kavuşmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum.

Tüm İslam âlemi için anlamı büyük olan bu mübarek ve müstesna geceler biz Müslümanlar için fırsat geceleridir. Bu fırsatı bilerek hareket etmeli, böylesine önemli bir günün feyz ve bereketinden istifade etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve İslam âleminin Berat Kandili’ni en içten dileklerimle kutluyorum.

Berat Kandilimiz Mübarek olsun”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2023, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER