banner1014

Bafra Genç İş İnsanları İftarda Buluştu

Bafra Genç İş İnsanları Derneği ( BAFRAGAİD) tarafından organize edilen iftar yemeği Niyazi Kesim Restoran’da gerçekleştirildi.

Bafra Genç İş İnsanları İftarda Buluştu

Bafra Genç İş İnsanları Derneği ( BAFRAGAİD) tarafından organize edilen iftar yemeği Niyazi Kesim Restoran’da gerçekleştirildi. Dernek üyelerinin aileleriyle birlikte katıldığı organizasyona ilgi yoğun oldu.

İftar öncesinde ve sonrasında masaları tek tek gezerek üyelerle sohbet eden Bafra GİAD Başkanı Burak ÖZTURAN herkesin mübarek ramazan ayını kutladı.

“Bafra GİAD’ın en büyük gücü birlik ve beraberliğidir.”

Yemeğin ardından konuşma yapan Burak ÖZTURAN; iftar sonrasında üyelerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Ayrıca genç-dinamik üreten ve istihdam sevdalısı Bafralı iş adamları olarak Bafra ekonomisine her geçen gün artı kattıklarını ve katmaya devam edeceklerinin belirtti.

Katılımlarından dolayı tüm üyelere ve ailelerine teşekkür eden Burak ÖZTURAN, bu kutlu zaman diliminin Baframıza, ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini dilerim diyerek konuşmasını tamamladı.

Ardından Bafra Giad 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Alper Güngör, Bafra Giad Kurucu Başkanı, KARGİF Başkanı ve TÜGİK Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Selim MURATOĞLU konuşmalarını yaptı. 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046