banner1014

Alaçam’da ‘Adım Adım 2023’; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı

Alaçam'da MHP İlçe Başkanlığı tarafından "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" gerçekleştirildi.

Alaçam’da ‘Adım Adım 2023’; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı

Alaçam'da MHP İlçe Başkanlığı tarafından "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ”ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” Alaçam  istişare toplantısı; ”MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP MYK Üyesi Hüseyin Edis, MHP MYK Üyesi Ahmet Kürşat Azkur, MHP MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu, Belediye Başkanı İlyas Acar, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, MHP İlçe Başkanı Orhan Sancak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri,  muhtarlar ve vatandaşların katılımları ile Alaçam  Öğretmenevinden gerçekleştirildi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, toplantıda yaptığı konuşmada, 2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığını söyledi. 15 Temmuz'da benliklerine zincir vurmaya çalışanlara karşı Türk milletinin kararlı bir duruş sergilediğini vurgulayan Başkan, "Birliğimizin bozulmasına müsaade etmeyeceğini bir daha göstermiştir. O karanlık gecede MHP, tüm kadroları ile Türk milleti ile bütünleşerek ülkemizin gelecek adına felakete sürükleyecek süreci engellemiştir. 2023 lider ülke Türkiye hedefi doğrultusunda işleyen devlet politikalarını sonuna kadar desteklediğimizi ifade etmek istiyorum dedi.

MHP İlçe Başkanı Sayın Orhan Sancak, ”Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, milletimizle gerçekleri paylaşmak ve ikiyüzlülerin maskelerini düşürmek amacı ile başlattığımız “Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Milli meselelerdeki tavizsiz duruşumuzu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile güçlendirerek dünyada ve bölgemizde yaşanan olağanüstü durumlarda dahi istikrarımızı sürdürmekteyiz. Karşımıza, kim hangi yüzle ve hangi sıfatla çıkarsa çıksın, ülkemiz Cumhur İttifakı ile büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir” dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Sayın  Abdullah Karapıçak ise 2023 seçimleri için çalışmalara devam ettiklerini dile getirerek, "Ülkemizin geleceği ve bekası için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Programlarımız kapsamında İlçelerimizde ziyaretler gerçekleştirip halkımıza ulaşıyoruz." dedi.

Belediye Başkanı İlyas Acar; ”Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ’Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben’’ cümlesine belirtiği gib, “Geçmişte olduğu gibi bugün de  Yüce Türk Milletine karşı yapılan tüm saldırılara ve oyunlara karşı göğsümüzü siper etmeye, her türlü fedakârlığı yapmaya sonuna kadar hazırız. Bu mücadelemizde; tek gayemiz  vatanımızın bölünmez bütünğü ve aziz milletimize hizmet etmektir. Dayanağımız temel  kadim Türk tarihi ve  Yüce Türk milletidir” 2023 hedeflerimize Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde emin adınlar ile ilerliyoruz. Toplantımızın Ülkemize, Milletimize, Cumhur İttifakı ve Partimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum, siz değerli katılımcıları saygı sevgi ve muhabbbetle selamlıyorum dedi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan. Başkanlığında yapılan toplantıda soru cevap kısmına geçilerek Mahalle Muhtarlarının talep ve sıkıntılarını dinledi. Yapılması gereken işlemler doğrultusunda yerinde çözüm konusunda Belediye Başkanı İlyas Acar taleplere cevap vermesi ile son buldu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2022, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER