banner1028

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz’den Yeni Yıl Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ yeni yıl dolayısıyla bir mesajı yayımladı.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz’den Yeni Yıl Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ yeni yıl dolayısıyla bir mesajı yayımladı.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “ Covid-19 başta olmak üzere birçok felaketin yaşandığı ve etkisi halen devam eden nahoş olayların olduğu zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılını bitirip 2021 yılına girmeye hazırlandığımız son günde öncelikle yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyor, 2021 yılının herkes için sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum.” Dedi.

Başkan SEMİZ Sözlerine; “Covid 19 salgınından dolayı dünyanın pek çok ülkesinde ekonomiler durma noktasına gelmişken, hükümetimiz her gün yeni bir tesisi, yeni bir eseri ülkemize kazandırıyor. Büyük ve güçlü Türkiye davamızla dev gibi eserlere imza attık, enerji alanında yaptığımız yatırımların neticelerini müjdelerle karşıladık, mazlum coğrafyaların dertlerine deva olduk. Yeni ve daha büyük hedeflere doğru kararlılıkla ilerliyoruz. 2021 yılı, yepyeni ve büyük hedeflere koşan Yeni Türkiye için kilometre taşı bir yıl olarak tarihe geçecektir.” Şeklinde devam etti.

İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ mesajını şu ifadelerle sonlandırdı; “Bu duygularla 2021 yılının sevginin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin hakim olduğu, hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını diliyor, sevgili hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum. Salgına karşı maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak daha sağlıklı günler için birlikte çaba gösterelim. Aldığımız tedbirlerle 2021 yılının salgının son bulduğu, sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER