banner1028

'kralsın' Selahi Hayalini Gerçekleştirdi

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a, "Vayy Kralsın" diyerek büyük sempati toplayan Selahi Varol son olarak oynadığı kamu spotu reklamıyla en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın geçen...

'kralsın' Selahi Hayalini Gerçekleştirdi
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a, "Vayy Kralsın" diyerek büyük sempati toplayan Selahi Varol son olarak oynadığı kamu spotu reklamıyla en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın geçen yılki Marmaris ziyareti sırasında yanına gelerek Bakan Kılıç'a 'Sen neyin başkanısın' diye soran Selahi, 'Gençlik ve Spor Bakanı' cevabı üzerine "Vayy Kralsın" diyerek Bakan Kılıç'ın omuzuna vurmuştu. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ücretsiz yaz spor okullarına çocukları çekmek için hazırladığı kamu spotunda kamera karşısına geçen Selahi'ye, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan, Olimpiyat ikincisi milli tekvandocu Nur Tatar, Olimpiyat üçüncüsü milli güreşçi Rıza Kayaalp de eşlik etti.

Selahi, oynadığı kamu spotuyla en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Küçük Selahi, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan'la bir arada olmayı hep hayal ettiğini bu hayalini gerçekleştirdiği için Bakan Kılıç'a teşekkür ettiğini dile getirdi. Okullar kapanınca babasına ait çay ocağında çalışan Selahi, "Çok güzel bir kamu spotu oldu ve bakanımıza teşekkür ediyorum. Örnek aldığım insan Salih Uçan'la görüştüm ve çok mutlu oldum. Çekim sırasında çok heyecanlandım. Tekvando, güreş, maç yaptık çekimler sırasında. Salih abi bana kendi formasını verdi" dedi.

ARKADAŞLARIM BANA SEN KİMSİN FUTBOL KİM DERDİ

Arkadaşlarının kendisiyle "futbol oynayamazsın" diye dalga geçtiklerini söyleyen Selahi, şöyle konuştu: "Salih abi beni Fenerbahçe alt yapısına yazdırdı. En mutlu olduğum konu bu oldu. Arkadaşlarım bile bana sen kimsin futbol kim diyorlardı. Ama şimdi Fenerbahçe'nin alt yapısına yazıldım. Marmaris'te düzenlenecek Avrupa Erkekler Voleybol Final karşılaşmalarında da Türk Milli takımımızı desteklemeye gideceğiz. İnşallah Türkiye birinci olur."

BAKANIMIZI SÜNNET DÜĞÜNÜME DAVET EDİYORUM

Ramazan Bayramı'ndan sonra sünnet düğünü olacağını söyleyen Selahi, Bakan Kılıç'ı davet etmeyi unutmayarak, "Bakanımızı da davet ettim. İki hafta sonra davetiye yollayacağım. O kadar muhabbetimiz oldu gelirse çok mutlu olurum. Karnemi aldım en düşük notum Matematik ve 3 düştü karnemde. Beni futbola yazdırdıkları gibi bir dershaneye de gönderseler derslerimde daha başarılı olurum" dedi

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KAMU SPOTU

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ücretsiz yaz spor okullarına çocukları çekmek için hazırladığı kamu spotunda kamera karşısına geçen Selahi'ye, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan, Olimpiyat ikincisi milli tekvandocu Nur Tatar, Olimpiyat üçüncüsü milli güreşçi Rıza Kayaalp de eşlik etti.Kamu spotunda üç sporcuya kendine has üslubuyla "Vay, büyüksün, kralsın, yaparsan sen yaparsın" diye seslenen Selahi'ye yıldız futbolcu Salih Uçan, "Sen daha iyisini yaparsın" şeklinde cevap veriyor. Kamu spotu, küçük Selahi'nin Salih Uçan'la futbol oynaması, Nur Tatar'la tekvando yapması ve Rıza Kayaalp'le güreşmesiyle devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER