banner1014

Bayrampaşa, Caprıce Gold’un İftar Mihverinde Biraraya Geldi

Caprice Gold Oteller Zinciri’nin Bayrampaşa Adapark Mihver Restorant’ta verdiği iftar yemeğinde Bayrampaşa’nın tüm ileri gelenleri buluştu. Başta Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti İlçe Başkanı...

Bayrampaşa, Caprıce Gold’un İftar Mihverinde Biraraya Geldi
Caprice Gold Oteller Zinciri’nin Bayrampaşa Adapark Mihver Restorant’ta verdiği iftar yemeğinde Bayrampaşa’nın tüm ileri gelenleri buluştu. Başta Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti İlçe Başkanı Cemil Yıldız ve sivil toplum kuruluşların başkanları ile ilçenin önde gelen simalarının davetli olduğu iftar yemeğinde 400’den fazla kişi biraradaydı.

Programın sunuculuğunu sanatçı İbrahim Sadri’nin yaptığı davette, Kaymakam Gözen’e, Belediye Başkanı Aydıner’e ve Cemil Yıldız’a baştan beri Caprice Gold Projesi’ne verdikleri destekler için şükran plaketleri, CapriceGold’unKubbetül Sahra’nın kubbe metalleriyle taçlanan tablosu ve maketleri hediye edildi.

Jetpa Yönetim Kurulu Başkanı M. Fadıl Akgündüz’ün davetlilere yaptığı teşekkür konuşmasında, bu projenin şimdiye kadarki evresinde gerek maddi ve gerekse manevi desteklerini esirgemeyen ve bu sayede hem İstanbul’a hem de Türkiye’ye saray konseptine uygun ve Avrupa’nın en büyük kent otelini kazandırdıkları için tüm Bayrampaşalılar’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Atila Aydıner de yaptığı konuşmada, Fadıl Akgündüz’e, ilçelerine böylesine muhteşem bir eser kazandırdığı için teşekkür ederek, kendisini yakından tanımasından dolayı, Kubbetüssahra’nın kubbe kaplamasının önemine değindi ve “herkesin kolay kolay göze alamayacağı bir olaydı. Çalkantılı dönemde, Kudüs’teki kutsal mescidin tüm metal kaplamalarını satın aldı. Malezya’da bunları muhafaza edip, CapriceGold’da kullanılabilir duruma getirdi. Kolay kolay herkesin cesaret edemeyeceği bu başarıdan dolayı bile kendisini tebrik etmek gerektiği inancındayım” diye konuştu.

Kaymakam Hasan Gözen de, CapriceGold’un hem ilçeye hem de İstanbul’a katma değer kazandırdığını, uluslararası pek çok etkinlikte Bayrampaşa’ya saygınlık ve marka değeri kazandıracağını söyledi.

Ardından Ekim 2013’te başlayacak Caprice Bodrum Projesinin tanıtıldığı ve heyecan uyandırdığı film gösterisinin ardından, davet sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER