banner1014

YEDAŞ, ‘İnovasyon’ Hedefli Projelerine Hayat Veriyor

YEDAŞ, Avrupa standartlarındaki teknolojiyi tüm iş süreçlerine entegre ederek, hem hizmet kalitesini iyileştiriyor ve hem de müşteri memnuniyeti için proaktif bir yaklaşım sergiliyor.

YEDAŞ, ‘İnovasyon’ Hedefli Projelerine Hayat Veriyor

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde müşterilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi dağıtımı hizmeti sunmayı amaçlayan YEDAŞ, Avrupa standartlarındaki teknolojiyi tüm iş süreçlerine entegre ederek, hem hizmet kalitesini iyileştiriyor ve hem de müşteri memnuniyeti için proaktif bir yaklaşım sergiliyor.

YEDAŞ, düzenlediği AR-GE Proje yarışmaları sayesinde enerji kalitesinin artırılması ve verimlilik sağlanmasına yönelik buluşlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

YEDAŞ tarafından düzenlenen ve üst yönetim tarafından yapılan değerlendirmede birinci, ‘Adaptör Güç Kalite Analizörü’ ikinci, ‘Kesicili Giriş Çıkış Hücrelerin Üzerine İzolasyon Direnci Test Cihazı Eklentisi’ üçüncü ise ‘Ultrasonik Yöntemle Envanter Koruyucu’ oldu.  Ar-Ge Proje Yarışması’nda birinci seçilen proje Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’ya sunulacağı öğrenildi.

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

2022 yılı ile birlikte yeni uygulama döneminde şirketin teknolojik yatırımlarının hızlı bir şekilde devam edeceği belirten Genel Müdür Bora, “İnovatif stratejilere yatırım yaparak ilerliyoruz. YEDAŞ’taki inovasyon stratejileri, kurumsal stratejileri ile bütünleşmiş durumdadır. Avrupa’da kullanılan ve yeni gelişim gösteren teknolojik süreçleri yakından takip ediyoruz” dedi.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, konuşmasına şöyle devam etti.

“Günümüzün rekabetçi koşullarında sürdürülebilir başarının sırrı, yenilikçi düşünce, değişim-gelişim ve yeni teknolojiye sahip olmaktan geçmektedir. Bu sürecin anahtarı ise Ar-Ge çalışmalarına verdiğiniz önemdir” dedi.  Genel Müdür Bora, “YEDAŞ olarak, kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi sunmak ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmak istiyoruz. Avrupa’da kullanılan elektriğin aynı şekilde bölgemizde de kullanılması için yatırımlarını gerçekleştiren YEDAŞ, tüm tecrübesi ve bilgisiyle, kısa sürede Avrupa standartlarını yakalamıştır. YEDAŞ, tüm paydaşlarıyla birlikte, yön birliği içerisinde ortak sinerji oluşturarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim modeli sergileyerek Ar-Ge çalışmalarına da yatırım yapmaktadır.” şeklinde konuştu.

Dereceye giren proje sahiplerine ödüllerini takdim eden Genel Müdür Bora, Ar-Ge ekibini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER