banner1014

Tenis Kulübü'nden SAMGİAD Üyelerine Ayrıcalık

SAMGİAD ve Samsun Tenis Kulübü arasında, SAMGİAD üyelerine özel avantaj imkanı sunan sözleşme imzalandı.

Tenis Kulübü'nden SAMGİAD Üyelerine Ayrıcalık

SAMGİAD ve Samsun Tenis Kulübü arasında, SAMGİAD üyelerine özel avantaj imkanı sunan sözleşme imzalandı.

Samsun Genç İş İnsanları Derneği ile Samsun Tenis Kulübü arasında, SAMGİAD üyelerine özel avantajlar sağlayan sözleşme imzalandı. SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Tenis Kulübü'nü ziyaret ederek, Başkan Özcan Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.

Yapılan görüşmede SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun arasında SAMGİAD üyelerine özel avantajlar sağlayan sözleşme imzalandı. Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, Samsun'un en etkili sivil toplum kuruluşları arasında yer alan SAMGİAD ile Tenis Kulübü arasında yapılan sözleşmeyi önemsediklerini belirterek, ''Kulübümüze katılacak olan SAMGİAD üyelerine şimdiden hoş geldin diyoruz'' dedi.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ise yapılan sözleşme ile Samsun Tenis Kulübü'ne üye olacak SAMGİAD üyelerine ayrıcalık sağlanacağını belirterek, ''Samsun Tenis Kulübü ile yaptığımız görüşmeler sonucu bu özel sözleşmeyi imzaladık. Samsun Tenis Kulübü, üyelerimizin aileleri ile rahatlıkla geleceği ve vakit geçirebileceği bir tesis. Yapılan anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum'' diye konuştu.

Sözleşmenin ardından SAMGİAD üyeleri tesisleri gezerek yöneticilerden bilgi aldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER