banner1028

Serdal Sefa Kocabaş ve Ekibi Bafra TSO Seçimleri İçin Start Verdi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO ) seçimleri için adaylığını açıklayan iş insanı Serdal Sefa Kocabaş ve ekibi start verdi.

Serdal Sefa Kocabaş ve Ekibi Bafra TSO Seçimleri İçin Start Verdi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO ) seçimleri için adaylığını açıklayan iş insanı Serdal Sefa Kocabaş ve ekibi start verdi.

Bu akşam yönetimi ile birlikte Niyazi Kesim Restoranda adaylığını açıklayan Serdar Sefa Kocabaş yaptığı basın açıklamasında, ’Değerli basın mensupları davetimize iştirak etmenizden dolayı hepinize en kalbi şükranlarımızı sunmak isteriz. Burada toplanmamızın nedeni Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının yaklaşan seçimlerinde adaylık sürecimizi açıklamaktır. 

Yıllardır Bafra, Samsun ve Türkiye ekonomisine yaptığımız çalışma ve projelerle katma değer kazandırdık. Ve halende kazandırmaya devam ediyoruz.

Damsan Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı olarak şahsım ve Bafra’nın değer verdiği farklı sektörlerde bulunmuş oldukları alanlarda Bafra’ya hizmet eden, 27 arkadaşımızla birlikte Bafra'nın lokomotifi olacak, Bafra’nın işleyişini, akışını değiştirecek TSO seçimlerinde yeni bir vizyona karşı ulaşmak için adaylığımızı açıklıyoruz.

İki dönemdir, Bafra Ticaret Odası Başkanlığını yürüten ve ondan önce de Bafra Ticaret Odası Başkanlarını yapmış olanlara saygımız sonsuzdur. Onlara minnettarlığımızı bir borç biliyoruz. Yaptıkları güzel çalışmaların bizler de üstüne koyarak devam etmek için adayız.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Bafra için yapılacak olan çalışmaların Bafra'nın vizyonunu ve misyonunu değiştirecek, Bafra’nın dinamiklerini harekete geçirecek bir sivil toplum kuruluşudur.

Bafra'yı layık olduğu yere taşımak için elimizden gelenin hep fazlasını yapmak bizim olmazsa olmazımızdır. Bizler kendi işletmelerimizde de insan odaklı çalışarak, istihdama katkı sağlayacak alanlar yarattık. Bu toplantımızın Bafra'mıza, Samsunumuza ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2022, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046