banner1028

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu; Elit Bir Mekân

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu özel günlerinizde en kaliteli hizmeti ve organizasyonu yaşayacağınız elit bir mekân olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu; Elit Bir Mekân

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu özel günlerinizde en kaliteli hizmeti ve organizasyonu yaşayacağınız elit bir mekân olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

Bafra’da Kır Düğünü Organizasyonu

Bafra’nın yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile havuz başında unutulmaz bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmeye hazır mısınız? Havuzun maviliği, yeşilin ihtişamıyla adeta görsel bir şölen sunan Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu özel günlerinizde en kaliteli hizmeti ve organizasyonu yaşayacağınız elit bir mekândır.

Muhteşem Havuz Manzarası Eşliğine Düğün, Nişan Ve Özel Davetleriniz İçin

Muhteşem havuz manzarası ile Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonu düğün, nişan ve özel davetlerinizi mutlu anılara dönüştürmeniz için özel sunumları, şık alan giydirmeleri ve her şey dâhil paket imkânlarıyla sizlere ev sahipliği yapmaktan keyif duyar.  Amacımız kaliteli, yenilikçi ve nezih hizmetlerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün öncüsü olmaktır. İlkeli ve titiz çalışma anlayışımızla çiftlerimize bekledikleri gibi bir hizmet ve hayalini kurdukları gibi bir şölen sunarak unutulmayacak bir gün yaşatmayı hedeflemekteyiz.

1000 Kişiye Kadar Misafirinizi Ağırlayabilirsiniz

Farklı organizasyon türlerinde kendini kanıtlamış profesyonel kadrosu ve güler yüzlü personeli ile tüm davetlilerinizin mekândan memnun ayrılacağına emin olabilirsiniz. Mekânın benzersiz kır bahçesinde 1000 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Geniş misafir ağırlama kapasitesi ile kurulduğu günden bu yana onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik eden mekânda kalabalık davetlerinizi oldukça rahat bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Davetinizi Her Ayrıntısı İle Planlayabiliyorsunuz

Ali Kale Turistik Tesisler Düğün salonu bünyesinde gerçekleştireceğiniz davetlerinize özel organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor. Organizasyon sorumlusu ile birlikte tüm davetinizi başından sonuna kadar her ayrıntısı ile planlayabiliyorsunuz. Oturma düzeninden dekorasyon ayrıntılarından gecenin finaline kadar her detay hakkında organizasyon sorumlusundan danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz. Konsept organizasyon türlerinde kendini kanıtlamış profesyonel ekibi sayesinde dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışarak ekstra masrafa girmekten kurtulabiliyorsunuz.

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Hayatınızın en önemli özel gününün hayallerinizdeki gibi olması için isteklerinizi, hayallerinizi profesyonel ekibe anlatın onlar sihirli elleriyle gerçeğe çevirsinler. Hayalinizdeki düğün gerçekleşsin anılarınız baş tacı olsun istiyorsanız; Ali Kale Turistik Tesisleri Düğün Salonunu tercih edebilirsiniz.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER