banner1028

“Sağlıklı Nesil Sporla Gelecek” Projesi Hayata Geçti

Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından “SAĞLIKLI NESİL SPORLA GELECEK” projesi yapılan törenle hayata geçti.

“Sağlıklı Nesil Sporla Gelecek” Projesi Hayata Geçti

Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından “SAĞLIKLI NESİL SPORLA GELECEK” projesi yapılan törenle hayata geçti.

Programa, Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Değirmenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Bafra Öğretmenevi ASO Müdürü Berati Aydın, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Öğretmenevi ASO Müdürü Hüseyin Kara, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı

Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen “SAĞLIKLI NESİL SPORLA GELECEK” projesi saygı duruşu istiklal marşının okunması ile başladı. Okul Müdür vekili Muhammed Tüysüz açılış konuşmasında proje hakkında katılımcılara bilgiler vererek şunları söyledi:  “Sağlıklı Nesil Sporla Gelecek” projesi kapsamından “ERDEM” projesi tarafından alınan spor malzemelerinin hayırlı olmasını diledi. ”bir yıla aşkın bir süredir sürdürdüğümüz bu projede öğrencilerimiz sporla tanıştı ve her dalda çeşitli spor malzemeleri ile spor yapma imkanı buldu. Bizim buradaki amacımız çocukları sokaktan alıp sporla tanıştırmaktır.  Bütün okullarımızda ise sportif aktiviteler devam ediyor dedi. Daha sonra Okul eski müdürü ve Bafra Öğretmenevi ASO Müdürü Berati Aydın söz alarak yapılan çalışmanın çok güzel olduğunu öğrencilerin ve velilerin her zaman kullanabileceği bir spor alanı olduğunu dile getirdi. Proje sorumlusu ve Müdür Yardımcısı Nurcan Aydın’da “SAĞLIKLI NESİL SPORLA GELECEK” projesi kapsamında yapılan bütün çalışmaları detayları ile anlattı.

Konuşmaların ardından “SAĞLIKLI NESİL SPORLA GELECEK” spor salonunun açılışı Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Değirmenci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Bafra Öğretmenevi ASO Müdürü Berati Aydın, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER