banner1014

Özel Bafra Çözüm Koleji Basınla Bir Araya Geldi

Bafra Özel Çözüm Koleji, ilçede görev yapan Basın mensuplarıyla dün akşam yemeğinde AVM’in içinde yer alan Restoran’da bir araya geldiler.

Özel Bafra Çözüm Koleji Basınla Bir Araya Geldi

Bafra Özel Çözüm Koleji, ilçede görev yapan Basın mensuplarıyla dün akşam yemeğinde AVM’in içinde yer alan Restoran’da bir araya geldiler.

Basın mensuplarını Bafra Özel Çözüm Koleji Okul Müdürü Cafer Koç, ortaklarından Abdurrahman Çakmak , Ramazan Yılmaz ve Bayram Yılmaz ağırladı.

Özel Bafra Çözüm Koleji Müdürü Cafer Koç, basınla buluşmasın da önemli açıklamalarda bulundu.

Cafer Koç : “GÜÇLÜ KADROMUZLA EĞİTİM – ÖĞRETİM VERMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Koç, yaptığı açıklamada Eğitim ve Öğretimin öneminde değinerek şöyle konuştu;

“Öncelikle davetimize icabet eden basın mensubu arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Biz Çözüm Koleji olarak, Eğitim ve Öğretimde geçmişte olduğu gibi kaliteden hiç ödün vermeden aynı vizyon ve misyonla, güçlü öğretmen kadromuzla eğitim vermeye devam ediyoruz.

Amacımız, Kolejimizde çocuklarımızın başarılarının daha da artmasını sağlamaktır. Burada okuyan tüm çocuklarımız kendini anlatabilme, tanıyabilme ve bir birey olduğunu kavrayabilme ortamı içerisindedir.

Ve en önemlisi kolejimizde öğretmen-öğrenci ilişkisi yerine ebeveyn-çocuk ilişkisini sağlamaktayız.

Bizim amacımız, ülkesinin ve insanlığın geleceği ile ilgili sorumluluk hisseden, özgüveni gelişmiş, yüksek bir kültüre ve ahlaka sahip olmanın yanı sıra kendi medeniyet perspektifinden hareketle evrensel normlar üretebilen, temel insani değerlere sahip, hayatı ve olayları sorgulayıp kendi çıkarımlarını oluşturabilen, sanatsal ve sportif etkinliklerde bulunabilen, teknolojik gelişmelere yön verebilen ve yabancı dillerde etkin iletişim kurabilen mutlu ve erdemli bireyler yetiştirmektir.

Bizim asıl arzumuz, misyonumuz, hedefimiz bu yöndedir…

Böyle güzel bir okulu Bafra’mıza kazandırırken, okulumuza maddi manevi desteklerde bulunarak, hiçbir fedakarlıktan kaçmayan ortaklarımız, Abdurrahman ÇAKMAK, Ramazan YILMAZ ve Bayram YILMAZ kardeşlerime huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

ABDURRAHMAN ÇAKMAK: “İŞİMİZİ SEVEREK YAPMAK EN TEMEL DEĞERLERİMİZDENDİR”

Öte yandan bu manidar ve anlamı gecede, Özel Bafra Çözüm Kolejinin kurucularından ve ortaklarından Abdurrahman ÇAKMAK’ ta şu ifadelere yer verdi;

“Medeniyet şuuruna sahip, geleceği kuracak nesiller yetiştiren ve dünyaya esin kaynağı olan bir Okul olmak tek arzumuzdur.Başarılarıyla Ülkemiz de bölgemizde ve ilçemizde adından sıkça söz ettiren bir Kolej olacağız. Bizleri yakından takip edin.

Çözüm Koleji olarak, Dürüstlük, Yenilikçilik, Hakkaniyet, Açıklık, Şeffaflık ve işimizi severek yapmak en temel değerlerimizdir.” Dedi.

BAYRAM YILMAZ (Kurucu Ortak): ise “BÖYLE BİR İLİM YUVASINA ORTAK OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”

Kolejin kurucu ortaklarından Ramazan YILMAZ’ ın kardeşi Bayram YILMAZ’ da basın mensuplarına hitaben duygularını kısaca şöyle dile getirdi;

“Böyle güzel bir Koleji Bafra’mıza ve bölgemize kazandırmamıza vesile olan Cafer Koç ve Abdurrahman Çakmak hocamıza teşekkür ediyorum.

Biz YILMAZ kardeşler olarak, Bafra’mıza böyle İlim ve irfan yuvasını kurucu ortaklarından fertleri olarak tabi ki çok mutluyuz.” İfadelerini kullandı.

Bu geceyi organize edeni biz basın mensuplarını da bu vesile ile bir araya getiren ” Özel Bafra ÇÖZÜM KOLEJİ kurucu ortaklarına, yöneticilerine ve de idarecilerine çok teşekkür ediyoruz bizleri bu sıcak ortamda konuk ettikleri için.

Öte yandan şu an için Çözüm Kolejinde 360 öğrencinin okuduğunu, 15 personelin ve 36 öğretmenin de görev yaptığı bir eğitim – öğretim yeri.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER