banner1028

Kuşkayasında Yılsonu Resim Sergisi

19 Mayıs İlçesi Kuş kayası İlk Ortaokulu tarafından yıl sonu resim sergisi açıldı. Okul bahçesinde açılan sergide öğrencilerin çeşitli tekniklerle yaptıkları eserler sergilendi.

Kuşkayasında Yılsonu Resim Sergisi

19 Mayıs İlçesi Kuş kayası İlk Ortaokulu tarafından yıl sonu resim sergisi açıldı. Okul bahçesinde açılan sergide öğrencilerin çeşitli tekniklerle yaptıkları eserler sergilendi. Sergiyi gezen 19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, eserleri inceledi ve öğrencilerden bilgi aldı. 19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, “Öncelikle burada sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emek veren hocalarımız başta olmak üzere, okul müdürümüz ve yardımcılarına ve tabii ki her zaman söylüyoruz, işin ana fikri, asıl olan, mekânın asıl sahibi öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Emeklerine sağlık. Sergide emek veren, içindekileri, düşüncelerini kâğıda kaleme döken tüm öğrencilerimize, onlara yol gösteren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kuşkayası İlk Orta Okul Müdürü İsmail Çetin,”Öğretmen arkadaşlarımızla beraber okulumuzun gerek fiziksel anlamda gerek akademik başarı anlamında hep bir adım ileri taşımaya gayret ettik. Bu çalışmalarımızın meyvesini hep fazlası ile aldık. Bizler Kuşkayası İlk orta Okulu olarak okulumuzu hep bir adım öteye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz, Emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Program Anasınıfı öğrencileri halk oyunları gösterisi, Halk eğitim merkezi halk oyunları ekibi gösterisi ile son buldu.

HARUN YAZICI

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2022, 01:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER