banner1028

Canik ve 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürleri Buluştu

Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Canik ve 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürleri Buluştu

Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

İki ilçe Milli Eğitim Müdürü pandemi sürecinde yapılan eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirerek görüş alışverişinde bulundular.

Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar; “19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmalarını takip ediyorum. Güzel çalışmalar yapıyorlar.  Pandemi sürecinde ülke olarak zor bir sınavdan geçmekteyiz. Öğrencilerimizin eğitimden derslerden uzak kalmaması lazımdı. Bunuda ancak uzaktan eğitim yoluyla çözebilirdik. 19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak arkadaşların fedakârca çalışmalar yaptıklarını gördük. Kendilerine hem teşekkür ediyorum hem de tebrik ediyorum” dedi.

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol: “Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Uzunlar müdürümüze nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Canik Halk Eğitim Müdürü Zekeriya Özkan bey e de teşekkür ediyorum. Dünya olarak pandemi den dolayı zor bir süreç yaşamaktayız. Canik Samsunumuzun merkez ve en büyük ilçelerinden biri Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çok başarılı çalışmalar yaptığına şahit oluyoruz. Kendilerini bende tebrik ediyorum. Eğitim öğretimle ilgili fikir alış verişinde bulunmaya devam edeceğiz. Önce insan önce eğitim öncelik öğrencilerimiz diyoruz. Onların bu tatil sürecinde eğitimden uzak kalamamaları için gerek EBA Tv yoluyla gerekse uzaktan eğitim yoluyla onları motive etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER