banner1028

Başkan Tosuner'in Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tosuner'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı.

Başkan Tosuner'in Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Tosuner mesajında; “Yüce dinimiz de okumaya büyük önem vermiştir. Nitekim, Kur'an'ın ilk emri 'Oku!..' olmuştur.” Dünyanın en onurlu mesleklerinden biri olan öğretmenlik; Emek, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir. Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir.

Genç kuşakların okuyan, araştıran, donanımlı, özgüvene sahip, kendi değerlerini unutmadan evrensel değerleri benimseyen ve ülkesini ve milletini seven bireyler olarak yetişmelerindeki çabalarınız her geçen gün daha büyük önem kazanmaktadır.

Ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır öğretmenlerimiz.

Her zaman sevgi ve saygıyla andığımız değerli öğretmenlerimizin en büyük mutluluk kaynağı yetiştirdikleri öğrencileridir.

Saygıdeğer öğretmenlerimizin bu onur gününü kutlarken; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, eğitim şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan öğretmenlerimizi sağlık, mutluluk ve başarı dilekleriyle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 19:52

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER