banner1028

Bafra’da Deneyimini Paylaş Projesi Yılsonu Programı

Bafra ilçesinde Salgın Süreci Eğitim Eylem Planı kapsamında Bafra Rehberlik ve Araştırma Merkezi koordinesinde yürütülen Deneyimini Paylaş Projesi yılsonu programı gerçekleştirildi.

Bafra’da Deneyimini Paylaş Projesi Yılsonu Programı

Bafra Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Salgın Süreci Eğitim Eylem Planı kapsamında Bafra Rehberlik ve Araştırma Merkezi koordinesinde yürütülen Deneyimini Paylaş Projesi yılsonu programı Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Proje ile sanatsal, sportif , bilimsel ve sosyo-kültürel alanlarda başarı elde etmiş ortaokul ve lise öğrencilerinin benzer bir süreci izleyecek ortaokul ve lise öğrencileriyle deneyimlerini paylaşmasını amaçlandığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU salgın sonrası öğrencilerin okullara uyum sağlama konusunda çalışmalarda başarı sağladıklarını belirterek bu süreçte her vakit yanlarında olan Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN ve tüm paydaşlarına teşekkür etti. Alanlarda başarılı olan öğrencilerin deneyimlerini paylaşmaları İle devam eden programda deneyimlerini akranlarına anlatan öğrencilere sertifika verildi. Programda konuşan Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN salgın sonrası eğitim eylem planının hazırlanmasının önemli olduğunu bu konuda sürekli işleyişi takip ederek öğrencilerimizin uyum sürecini sağlıklı olması için gayret gösterdiklerini ifade etti. Ayrıca sürecin sağlıklı yürümesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Programa Kaymakam Cevdet ERTÜRKMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, protokol üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046