banner1025
banner978

Abd'de Tüpgaz Fabrikasında Patlama

ABD'nin Florida eyaletindeki bir tüpgaz fabrikasında patlamalar meydana geldi. Daha önce kendisinden haber alınamadığı söylenen 15 fabrika işçisinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.Lake County Şerif Sözcüsü John Herrell, Rhino...

Abd'de Tüpgaz Fabrikasında Patlama
ABD'nin Florida eyaletindeki bir tüpgaz fabrikasında patlamalar meydana geldi. Daha önce kendisinden haber alınamadığı söylenen 15 fabrika işçisinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Lake County Şerif Sözcüsü John Herrell, Rhino Blue'daki fabrikada meydana gelen patlama sırasında, gece vardiyasında 24 ila 26 kişinin bulunduğunu, yaralanan 7 kişinin hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Herrell, patlamanın bölgedeki yerleşim birimlerinde herhangi bir yaralanmaya yol açmadığını belirterek, bir tahliyenin söz konusu olmadığını ifade etti.

Bu arada yetkililer, fabrikadaki yangının kontrol altına alındığını ve diğer fabrikaya sıçramasının engellendiğini belirtti.

Orlando Sentinel gazetesi, patlamaların yerel saatle 23.00 sıralarında gerçekleştiğini bildirdi.

Lake County Şerifi Gary Borders ise patlamaların fabrikanın içinde meydana geldiğini ve fabrikanın çatısının havaya uçtuğunu söyledi.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954