banner1028

1930 Bafraspor Halim Boşnak'ı Transfer Etti

1930 Bafra spor dış transferde Bafra'nın öz Çocuğu olan Halim Boşnak'ı(22) transfer etti.

1930 Bafraspor Halim Boşnak'ı Transfer Etti

Samsun Süper Amatör Ligte gelecek sezon için şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak isteyen yönetim dış transfer de Halim Boşnak'ı transfer ederek gücüne güç katmış oldu.

 

1930 Bafra spor Başkanı Fatih Yıldız imza töreninde yaptığı açıklamada; “Bu sene 1930 Bafra sporumuz için farklı bir spor yılı olacak. Şimdiye kadar iç transferler de hiç sorun yaşamadan iskele kadroyu koruyarak tüm futbolcularla anlaştık.Dış transfer de acele etmeden Hocamız Mahmut Topal'ın oluşturmuş olduğu listeye göre dış transferlerimizi gerçekleştiriyoruz.Bunlar dan biri de Bafra'nın öz çocuğu olan Halim Boşnak'ı takımımıza kazandırdık. Halim Boşnak Bafra Tekel spor alt yapısından sonra sırasıyla Beşiktaş, Kasımpaşa ve Samsun sporun Paf takımlarında forma giydi, daha sonra Yeni Diyarbakırspor, Ispartaspor, Çarşamba spor, Fatsa spor ve Vefa spor futbol oynamış genç bir arkadaşımız. Bir ara kısa da olsa 1930 Bafra spor forması da giyen bu genç

arkadaşım tekrar yuvaya dönerek bun dan sonra 1930 Bafra spor'un başarısı için ter dökecek.Bu değerli arkadaşıma inanıyoruz güveniyoruz ki takımıza büyük fayda sağlayacak.Çünkü çok yönlü bir futbolcu. Bizler kendisine güveniyor ve Yuvaya tekrar hoş geldin diyoruz. Son sözü de kendisi bu yıl oynayacağı güzel futboluyla gösterecek. Dış Transfer çalışmalarımız bundan sonra da hız kesmeden takımımıza faydalı ve nokta futbolcular kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

İmza Törenin de 1930 Bafra spor Külup Başkanı Fatih Yıldız,As Başkan Ramazan Güngör,Takımın Genel Kaptanı Mehmet Sakal ve 1930 Bafra spor teknik Direktörü Mahmut Topal hazır bulundu.

Ebubekir Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2016, 01:12

Hasan Eren

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 5 yıl Önce

tebrikler başkan... 1930 bafrasporumuza hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER