banner1028

Yurduseven; “Modern Bir Bafra İçin Çalışacağız”

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yurduseven bu hafta da ziyaretlerine tüm hızıyla devam etti.

Yurduseven; “Modern Bir Bafra İçin Çalışacağız”

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yurduseven bu hafta da ziyaretlerine tüm hızıyla devam etti.

Esnaf ziyaretleri programına tekel caddesinde devam ederek esnafla yakından ilgilendi. Esnaf ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Yurduseven; “Hedefimiz Bafra'yı bir ilçe görüntüsünden çıkararak bir şehir havasına sokmaktır. Hem alt hem de üst yapısıyla modern bir şehir planlıyoruz. Bu kapsamda Bafra’mızın sorunlarına hâkim olan esnaflarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. O kadar güzel fikirler duyuyoruz ki bu fikirlere duyarsız kalmak imkânsız. Biz de Bafra’nın geleceği için bu fikirleri not almak ve uygulamak için ziyaretlerimize devam ediyoruz” dedi.

Bir esnafın, yağmur sonrası oluşan göletlerden şikâyet etmesi üzerine Yurduseven; “Biz şehrin hangi bölgelerinde yağmur suyu birikintisi oluşuyor, bu durum ne gibi sıkıntılara sebep oluyor hepsinin farkındayız ve biliyoruz. Modern bir şehir sözü verirken bu söze yakışmayan, yağmur sonraları hoş olmayan görüntülerden Bafra’mızı kurtaracağız” dedi.

Tuncay Yurduseven; ayrıca şehir merkezinde görüntü kirliliği yapan, tehlikeli duruma gelmiş yapılardan da Bafra’yı kurtaracağını belirtti.

Esnaf ve vatandaşlarla bol bol fotoğraf çekinen Tuncay Yurduseven ziyaretlerine devam edeceğini belirterek ayrıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 15:38

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER