banner1028

Yalçın Balakçı; Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bafra eşrafından emekli Deniz Kıdemli Ast. Subay Başçavuş Yalçın Balakçı Büyükcami'de öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Yalçın Balakçı; Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bafra eşrafından merhum İlhami Balakçı'nın oğlu, merhum Yılmaz Balakçı, Helim Balakçı ve emekli öğretmen İlhan Önbaş'ın kardeşi, Hasan ve Hüseyin Balakçı'nın babaları, Ayşenur Balakçı'nın eşi, emekli Deniz Kıdemli Ast. Subay Başçavuş Yalçın Balakçı vefat etti.

Merhum Yalçın Balakçı’nın cenazesi Hacınabi Mahallesindeki evinin önünde alınarak Büyükcami'ye getirildi. Büyükcami'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Bafra Asri Mezarlıkta bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze merasimine Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Siyasi Parti ilçe Başkanları, Belediye Başkan Adayları, İşadamları, Muhtarlar ve STK Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 00:04

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER