banner1014

Usta’dan, Denizde Boğulan Gençlerin Ailelerine Taziye Ziyareti

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Dereköy Mevkiinde denize girdikleri esnada boğularak hayatlarını kaybeden gençlerin Bafra’daki ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Usta’dan, Denizde Boğulan Gençlerin Ailelerine Taziye Ziyareti

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 19 Ağustos günü Atakum İlçesi Dereköy Mevkiinde denize girdikleri esnada boğularak hayatlarını kaybeden, aynı aileden Kadir, Erkan, Emrah Veral ve Furkan Şener’in Bafra’daki ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Yaşanan elim hadisenin çok üzücü olduğuna vurgu yapan Usta, acılı ailenin yanlarında olduğunu ve acılarını paylaştığını belirtti.

HUZUREVİ ZİYARETİ

MHP Havza İlçe Başkanlığında ilçe yöneticileri ve partililerle bayramlaşan Usta, daha sonra Havza Huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle bayramlaştı. Usta, huzurevi ziyaretlerini çok önemsediğini belirtirken, her fırsatta ziyarette bulunmanın gerekliliğine vurgu yaptı.

BAYRAM MESAİSİ

Bayram programlarına hız kesmeden devam eden Usta, MHP Samsun il başkanlığında partililerle yapılan bayramlaşma organizasyonunun ardından Havza İmircik Derneği tarafından düzenlenen piknik programına, Esenyurt Samsun Havzalılar Derneğinin şölenine ve Vezirköprü Kunduz Festivali yağlı güreşlerine katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER