banner1028

Ülkücüler Bafra'da Ali Kınık İle Coştu

Bafra Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Sevdamız Bütün Yüreklere” konseri Bafra Yeni Kapalı spor salonunda düzenlendi.

Ülkücüler Bafra'da Ali Kınık İle Coştu

Bafra Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Sevdamız Bütün Yüreklere” konseri Bafra Yeni Kapalı spor salonunda düzenlendi.

Bafra Yeni Kapalı Spor Salonunda düzenlenen konsere Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, MHP Bafra İlçe Başkanı Barboros Turna, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Asan Köse, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Konser, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra, Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Kemal Şahin’in konuşmasıyla başladı. Şahin konuşmasında, “Bafra ilçe başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz “sevdamız bütün yüreklere” isimli konserimize hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Kemal Şahin yaptığı konuşmada; “Bafra Ülkü ocakları faaliyet alanında olan ve her geçen gün kendisini yenileyen bir ocaktır. Ülkü ocakları Bafra açısından çok önemli bir ilçemizdir. Bafra demek, şehidimiz Hüseyin Kurumahmutoğlu, İsmail Yüksel Ekrem Çamaş, Nurettin Aslan, Refik Aslan, Sami Çoturoğlu Mustafa Elitok demek. Bafra demek Rahmetli Kemal Yalçın demek İrfan Kömürcüoğlu, Mustafa Kambur, Mustafa Yumurtacı demek. Mustafa Süleymanoğlu demek merhum Belediye Başkanımız Hasan Aslan, Hikmet Gürsoy demektir. Hepsine yüce Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Başkanı Şahin konuşmasını şu sözlerle tamamladı; “Bafra ülkü ocaklarının bir sloganı vardır. Bu solan bir kez daha gösterdi ki bu slogan içi boş bir slogan değildir. Nedir o slogan? Bafra ovası bozkurtların yuvası buraya bu salonu doldurarak bir kez daha ülkücülüğün gücünü göstermiş bulunuyoruz. Ülkü ocaklarından Fatihler yetişir, Yavuz Sultan Selim yetişir, Alparslan yetişir, Atatürk yetişir Başbuğ Alparslan Türkeş yetişir. Ülkü ocakları ilim irfan yuvasıdır. Yaşasın Ülkü Ocakları.”

Konuşmanın ardından sahneye ön sanatçı olarak Burçe Bozkurt çıktı, Bozkurt’un ardından Ülkücülerin sanatçısı olarak bilinen Ali Kınık sahne aldı. Kınık sahneye, kurtlar sofrasında, hapiste yatarım, Ali Ayşe’yi seviyor adlı şarkılarını seslendirdi. Konseri izlemeye gelen davetliler, unutulmaz bir akşam yaşarken, zaman zaman sanatçıların söylediği türkülere de eşlik etti. Daha sonra Bafra Ülkü Ocakları’nın Sanatçı Ali Kınık’a verdiği hediyeyle program son buldu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER