banner1014

Tuncay Yurduseven; Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yurduseven çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Tuncay Yurduseven; Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Yurduseven çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bunun Bafra için bir hizmet yarışı olduğunu belirten Yurduseven, dolmuş hatları, Samsun-Bafra minibüs garajı, galericiler sitesi, şoförler cemiyeti ve Esnaf Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.

Yurduseven gerçekleştirdiği ziyaretlerde; “AK Parti için tüm aday adayları birbirinden değerli arkadaşlar, hepsi bilgi ve birikimleriyle ilçemize daha iyi hizmeti verme düşüncesiyle bu yarışın içindeler. Bizde bu kapsamda partimizde çeşitli kademelerde görev yapmış biri olarak Bafra’mıza belediyecilik anlamında daha çok nasıl katkı sağlarız, hemşehrilerimiz yerel yönetimlerden daha fazla nasıl istifade eder, hep konuştuğumuz, birçok yerde uygulamasını gıbtayla izlediğimiz AK Parti Belediyeciliğini yani AK Belediyeciliği tam manasıyla Bafralılarla buluşturmak için bu göreve talip oldu” dedi.

Yurduseven açıklamalarına şöyle devam etti; “Gittiğimiz, ziyaret ettiğimiz her yerde Bafra için ne yapabilirizi konuşuyoruz. Gerçekten farklı fikirler farklı önerilerle karşılaşıyoruz. Hemşehrilerimizin bu söylemlerinden bizim çıkarımımız şudur; Bafra’nın makyaja değil, kapsamlı bir estetiğe ihtiyacı var.” dedi.

Öncelikle altyapı sorunlarına değinen Yurduseven, esnafların sorunlarına doğrudan çözüm bulacaklarını söyleyerek çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 14:51

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER