banner1028

Şehit Erkut Yılmaz M.T.A. Lisesi Öğrencileri Gazilerle Buluştu

‘’Öğrencilerimiz Gazilerimizle Buluşuyor’’ projesi kapsamında Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri gazilerle buluştu.

Şehit Erkut Yılmaz M.T.A. Lisesi Öğrencileri Gazilerle Buluştu

"Öğrencilerimiz Gazilerimizle Buluşuyor’’ projesi kapsamında Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri gazilerle buluştu.

Öğrencilerin milli ve manevi duygularını geliştirmek, vatan sevgisi, şehitlik ve gazilik kavramlarının önemini kazandırmak, çağımızın en büyük küresel tehlikesi terörizmin zararlarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla Bafra Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinin işbirliğiyle hazırlanan Bafra Kaymakamlığının oluru ile başlatılan ‘’Öğrencilerimiz Gazilerimizle Buluşuyor’’ projesi kapsamında Bafra’daki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde düzenlenen konferansın yedincisi 24.05.2017 Çarşamba günü Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlendi.

Okul Müdür Yardımcısı Halil Uncu’nun hazır bulunduğu,  Gaziler Hakan Keser ile Hakan Uncu’nun vatan sevgisi, şehitlik ve gaziliğin önemini anlattıkları konferansa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER