banner1014

Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 76. Mevlit Programı

BAFRA HABER - Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif programının 76 sı  26.08.2017 cumartesi günü dernek binasında  gerçekleştirildi.

Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 76. Mevlit Programı

BAFRA HABER - Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif programının 76 sı 26.08.2017 cumartesi günü dernek binasında gerçekleştirildi.

Ağustos ayı şehitleri P.Komd. Er Adem Yıldız, J. Onb. Özgün Avcı, Deniz Er Hüseyin Basdil, P. Er Ümit Keskin, Deniz Uzm. Çvş. Ahmet Aksu, J. Komd. Er Fehmi Sevinç, J. Komd. Er Murat Yıldız, J. Komd. Er Kamil Kitapçı, J. Uzm. Çvş. Seyfi Gökçe, Topçu Er Satılmış Çağlıyan, Polis Memuru Recep Tokur, Polis Memuru Kemal Kefeli, Polis Memuru Oktay Uçar, Tankçı Er Burhan Yiğit, P. Uzm. Onb. Orçun Yılmaz,  J. Uzm. Onb. Şahan Sezer,  tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna düzenlenen programa Alaçam Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Bafra Emniyet Müdür Vekili Murat Öner,  şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı. 

Bafra 15 Temmuz Şehitler Cami imamı Hafız Cihan Kodal, Bafra Tahirağa mescidi imamı Necattin Boyun (Bülbül hoca)  Eynegazi mahallesi cami imamı Mustafa Ak, Hafız Ensar Boyun hocalarca okunan Kur’an-ı Kerim,  ilahiler ve yapılan duanın ardından program ikramla sona erdi.
  
 
 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046