banner1014

Şehit Aileleri Derneğinden 92. Mevlit Programı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 92’ncisini gerçekleştirdi.

Şehit Aileleri Derneğinden 92. Mevlit Programı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 92’ncisi 26. 01.2019 cumartesi günü dernek binasında gerçekleştirildi.

Ocak ayında şehit olan P. Çvş. Dursun Ali Süme, Topçu Er Fahrettin Akkaya, Polis Memuru Ali Kesimoğlu, tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna düzenlenen programa Bafra Müftüsü Necmettin Kayar, Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, Alaçam Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Bafra Sosyal Hizmet Müdürü Muzaffer Şahin, Bafra Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Öner, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Türk Diyanet Vakıf Sen. Bafra İlçe Temsilcisi Hacı Mahmut Şahin cami imamı Selim Cılız, Kavakpınar mahallesi cami imamı İzzet Yıldız, Seyyid Ahmet cami imamı Hasan Gülal, Eynegazi mahallesi cami imamı Mustafa Ak, OMÜ İlahiyat Fakültesi öğrencisi İlker Avcı hocalarca okunan Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin ardından Bafra Müftüsü Necmettin Kayar şehitlikle ilgili sohbette bulundu ve duayı yaptı.

Program yapılan ikramın ardından sona erdi.                                                                                                 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 19:10

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER