banner1020
banner978

Samsun Eğitim-Bir-Sen’de Hamdi Yıldız Dönemi

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu’nda Eğitim-Bir-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız, İl Başkanlığına seçildi.

Samsun Eğitim-Bir-Sen’de Hamdi Yıldız Dönemi

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu’nda Eğitim-Bir-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız, İl Başkanlığına seçildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şubesi Genel Kurulunda, Mevcut Başkan Necdet Güneysu, Eğitim-Bir-Sen Bafra ilçe Başkanı Hamdi Yıldız ve eğitimci Mustafa Gram’ın oluşturdukları yönetim kurulu listeleri yarıştı.

Eğitim Bir Sen Samsun 1 Nolu Şube 6. Olağan Genel Kurulunda kullanılan 162 oy’un 70’ini alan Eğitim-Bir-Sen Bafra Temsilcisi Hamdi Yıldız, yeni il başkanı seçildi. Diğer adaylardan mevcut başkan Nejdet Güneysu 64 oy alırken, Mustafa Gram 19 oyda kaldı. 9 oy da geçersiz sayıldı.

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şubesi’nin yeni başkanı Hamdi Yıldız seçim sonucunda yaptığı açıklamada; “Eğitim Bir Sen Samsun 1 Nolu Şube 6. Olağan Genel Kurulumuzu Birliğimiz Beraberliğimiz ve Kardeşliğimizin hakim olduğu atmosferde tamamladık. Teşkilatımızın delegasyonumuzun teveccühünü tarafımıza ve ekibimize göstererek yönetme emanetini bize teslim etmesi ile sonuçlanan bu seçimin kazananı Samsun EĞİTİM BİR SEN olmuştur. Bu vesile ile tekrar 8 yıl bayrağı taşıyan Nejdet Güneysu başkanımıza ve süreçte yola çıktığı ekibine Mustafa Gram başkanıma ve ekibine sonsuz teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Bundan sonra 17 ilçe Başkanımız teşkilatımızın her kademesi ile birlik ve beraberlik içerisinde çıktığımız yolda hızla hedeflerimize ulaşmanın gayreti içerisinde olacağız. Gecemizi gündüzümüze katıp çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cenab’ı Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 11:49

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954