banner1020
banner978

Recep Ayfer Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Recep Ayfer resmi ve kurum ve kuruluşlara ziyaretlerine devam ediyor.

Recep Ayfer Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Recep Ayfer resmi ve kurum ve kuruluşlara ziyaretlerine devam ediyor.

Bafra Belediye Başkan A.Adayı Recep Ayfer; Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve müdürlük çalışanlarını ziyaret ederek A.Adaylığı süreci hakkında bilgi verdi. Recep Ayfer ardından Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti. Başkan Hurşit Tulum ve çalışma arkadaşlarıyla görüşmeler yaptı. Oda Üyeleri ile ilgili nasıl çalışmalar yapılabileceği hakkında bilgi aldı.

Bafra Belediye Başkan A. Adayı Recep Ayfer; Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi ve Belediye Hizmet Binası civarındaki esnafları ziyaret etti.

Esnafın ve çay ocaklarında vatandaşların sevgiyle karşılayıp kucakladıkları A. Adayı Recep Ayfer, vatandaşların göstermiş olduğu muhabbetten ve ilgiden gurur duyduğunu ifade etti.

Vatandaşlardan Bafra Belediye Başkan A. Adaylığı sürecinde destek isteyen Recep Ayfer, AK Parti olarak halka hizmetin bir bayrak yarışı olarak gördüklerini, Bafra’nın taze kana, yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu bu güne kadar görevlerini başarıyla yapan arkadaşlardan bayrağı devralmanın zamanı geldiği söyledi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 09:02

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954