banner1020
banner978

Recep Ayfer; Bafra Medya Mensupları ile Buluştu

Bafra Belediye Başka Aday Adayı Recep Ayfer bugün ilçemizin önde gelen seçkin basın mensuplarına verdiği davette sabah kahvaltısı eşliğinde basın mensupları ile sohbet etti.

Recep Ayfer; Bafra Medya Mensupları ile Buluştu

Bafra Belediye Başka Aday Adayı Recep Ayfer bugün ilçemizin önde gelen seçkin basın mensuplarına verdiği davette sabah kahvaltısı eşliğinde basın mensupları ile sohbet etti.

Samimi bir ortamda yapılan görüşmede Aday Adayı Recep Ayfer projelerinden ve aklındaki Belediyecilik yaklaşımlarından bahsetti.

Kadınlara pozitif bakış açısı!!!

Aday Adayımız Recep Ayfer kadınların toplumdaki yerinin hala hak ettikleri seviyeye ulaşmadığından, bunun değişmesi için yapılması gereken çalışmalardan bahsetti. Aday Adayımız Recep Ayfer Belediye Başkan olduğunda Başkan Yardımcılarından birinin kesinlikle kadın olacağını ve Bafra da kadınların sosyal hakları için hassasiyet içeren çalışmaların Kadın Başkan Yardımcısı tarafından yürütülmesi gerektiğini açıkladı.

Sosyalleşen  Bafra !!!

Recep Ayfer halkımızın Belediye Hizmetlerine doğrudan ulaşabilmesi  ve sağlıklı iletişim becerileri kazanabilmesi için sosyal aktivitelerin, sosyal hizmetlerin önemine değendi.  Kapıları açık bir Başkanlık yönetiminin önemli olduğunu , dileyenin dilediği zamanda Başkanına ve Başkanlık birimlerine ulaşması gerektiğini dile getiren Recep Ayfer halk ile iç içe ayrım gözetmeksizin bir aile gibi çalışılması gerektiğini söyledi. 

Bafra’yı şahlandıracak projeler!!!

Recep Ayfer; “Bafra için istihdamı arttırıcı, çevreye duyarlı, refahı standart hale getirebilecek projeleri olduğunu bunların aday olduğu günden itibaren teker teker açıklayacağını söyledi. Bafra nın hem tarım hem sanayi hem de turizm kenti olduğuna değinen Recep Ayfer böyle bir ilçede yaşadığımız için ne kadar şanlı olduğumuzu bu şansı değerlendirmek için Bafra Halkının desteği, tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve Bafra ya artı değer kazandıracak tüm fikir sahiplerinin değerli düşünceleriyle ayakları yere basan sağlam projelere dönüştürmek öncelikli amaçlarımız arasındadır” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 10:37

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954