banner1020
banner978

Ramazan Hokka; Aday Adaylığını Açıkladı

Bafralı İş Adamı Razaman Hokka Bafra Belediye Başkanı A.Adaylığını Parti Bafra İlçe Başkanlığında açıkladı.

Ramazan Hokka; Aday Adaylığını Açıkladı

Bafralı İş Adamı Razaman Hokka Bafra Belediye Başkanı A.Adaylığını Parti Bafra İlçe Başkanlığında açıkladı. Hokka AK Parti Bafra İlçe Başkanlığına gelerek Başkan Av.İbrahim Semiz’e başvurusunu hayırlı olsun dilekleri arasında yaptı.

Daha sonra bir açıklama yapan Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı İnşaat Mühendisi Ramazan Hokka,‘’1977 yılında Bafra' da doğdum. Ilkokul, ortaokul ve lise tahsilimi Bafra' da tamamladım. 1996 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne başladım.

2000 yılında üniversiteyi bitirdikten sonra vatani görevimi Ankara' da yedek subay olarak yaptım. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra iş hayatında aktif olarak yer almaya başladım. 2003 yılı itibari ile Istanbul' da ikamet etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

15 yıllık mesleki hayatımda çok sayıda büyük projelere imza attım. Ve hala devam etmekte olan bir çok proje yer almaktadır. Ayrıca hazır beton sektöründe var olan şirketimiz ile ticari faaliyetlerimiz devam etmektedir. İstanbul' da aktif olarak devam ettiğim ticari faaliyetler çok yoğun bir şekilde ilerlerken Aday adayı olmaya karar verdim.

Çünkü, 1996 yılında üniversite hayatım ile birlikte o dönemin şartları gereği Bafra' dan uzakta bir yaşayış içerisinde kendimi buldum. O dönemden, bugüne dönüp baktığımda Bafra gelişen, üreten, potansiyelinin farkında olan bir şehir olmaktan daha çok tamamen farkındalığından uzaklaşan ve geriden geriye giden bir durumun içerisindedir.

Dışarıdan baktığımızda bunu net bir şekilde görmekteyiz. 15 yıllık tecrübem, bilgi birikimim ile teknik bir insan olarak Bafra'nın var olan potansiyelini harekete geçirmek için adayım. Gerçekleştireceğimiz projeler ile bambaşka bir Bafra için çalışacağımı belirterek, tüm Bafra halkına saygılar sunarım.’’ dedi.

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954