banner1014

Kurban Derilerinizi Çinili Camii İnşaatı’na Bağışlayabilirsiniz

Bafra İlçesi Gazi Paşa Mahallesi Çavuş Zade Sokak’ta bulunan Çinili Cami İnşaatına Kurban derileriniz ile katkıda bulunabilirsiniz.

Kurban Derilerinizi Çinili Camii İnşaatı’na Bağışlayabilirsiniz

BAFRA HABERBafra İlçesi Gazi Paşa Mahallesi Çavuş Zade Sokak’ta bulunan Çinili Cami İnşaatına Kurban derileriniz ile katkıda bulunabilirsiniz.

Cami İnşaatı hakkında bilgi veren Bafra Çinili Camii Bakım ve Onarım Derneği Başkanı Salih Töre yaptığı açıklamada; “2016 yılı Nisan ayında hayırseverlerin yardımlarıyla temelini attığımız Bafra Çinili Camii İnşaatımızda kaba inşaat kısmını tamamlayarak ince işçilik kısmına geçtik. Bir taraftan da Minare inşaatına başladık. Çinili Camimiz İmece Usulü ile yaklaşık 2450m2 arazi üzerine 450m2 alan olarak planlandı. Camimiz 3 katlı ve içerisinde; Kütüphane, Çocuk oyun salonu, İtikaf odası, Çay salonu, Asansör, Bay-Bayan Kur’an Kursu, Bay – Bayan Konferans Salonu, Engelli rampası, 4-6 yaş çocuk Kur’an Kursu olmak üzere bir Külliye şeklinde inşa edilmektedir” şeklinde konuştu.

Bu yıl da kurban derisi bağışlarını kabul ettiklerimi belirten Çinili Camii Bakım ve Onarım Derneği Başkanı Salih Töre konuşmasında; “Tüm vatandaşlarımızı Kurban Derilerini Çinili Camii İnşaatımıza bağışlayarak bir katkı sağlamaları çağrısında bulunuyorum. Bafra Çini Camii İnşaatımız halkımızın desteğiyle devam ettirilmektedir. Kurban Bayramı müddetince kurban derilerini teslim etmek isteyen vatandaşlarımızın 0 536 472 33 52 nolu telefon numarasını arayarak görevli araca teslim edebilirler. Bu vesile ile Mübarek Kurban Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz." ifadelerini kullandı.

Bafra Ajans

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046