banner1014

Kızılırmak Anaokulundan Şennur Şener Koç’a veda Yemeği

Kızılırmak Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Şennur Şener Koç’un Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevlendirilmesi dolayısıyla çalışma arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Kızılırmak Anaokulundan Şennur Şener Koç’a veda Yemeği

Kızılırmak Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Şennur Şener Koç’un Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevlendirilmesi dolayısıyla çalışma arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Kızılırmak Anaokulu Müdürü Seçim Çalışkan veda yemeğinde yaptığı konuşmada; “Başarı öyküsü denince aklıma ilk gelen isim Şennur Şener Koç olur. Yıllardır yaptığım yöneticiliğimde beni çalışmasıyla yıldırabilen tek isim oldu. Üstün hizmetini ve başarısını biz hep gördük. Okulumuzun bu günlere gelmesinde diğer çalışma arkadaşlarımız gibi katkısı çok oldu ve şimdi bu katkıyı daha çok çocuğa yapmak için onu Samsun’a gönderiyoruz. Okulumuz öğretmeni Şennur Şener Koç’un veda yemeğinde bir araya geldik. Kendisine Samsun Ar-Ge birimindeki yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun” diye konuştu.

Kızılırmak Anaokuluna veda eden Okul Öncesi Öğretmeni Şennur Şener Koç da yaptığı veda konuşmasında; “06.06.2006 tarihinde büyük bir heyecanla geldiğim ve 26.09.2018 tarihine kadar 12 yıl boyunca severek bütün yüreğimle canla başla çalıştığım okulum Kızılırmak Anaokulu’ndan 28/09/2018 tarihi itibari ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimine görevlendirilmem dolayısıyla ayrılıyorum. Bu sürede çalıştığım ilk müdürlerime öğretmen arkadaşlarıma her etkinliğimi çalışmamı destekleyen, güvenip inanan, yol gösteren değerli İlçe Milli Eğitim Müdürüm Mehmet Ali Katipoğlu Hocama, sorumlu Şube Müdürüm Yüksel Aydın Hocama, Okul Müdürüm Seçim Çalışkan’a, Müdür Yardımcım Elif Değermenci'ye, Okul çalışma arkadaşlarım Aynur Kol, Gülbeyaz Ülkü Koçak Arslan, Göraysi Ayla Çakır, Sedef Koşar, Dünya Eroğlu, Sema Devrim ve okulda yıllardır beraber çalıştığım emek veren değerli çalışanlarımız; Satu Kaplanoğlu, Nejla Şener, Mümine Üresin’e ve kıymetli velilerime, hayatıma anlam katan değerli çocuklarım öğrencilerim ve ailelerine sonsuz teşekkür ediyorum, hepinizden Allah razı olsun. Bu göreve beni layık gören değerli Amirlerime ve bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler... Rabbim mahcup etmesin İnşaAllah, binlerce çocuğa daha faydalı işler planlayan yapmak nasip olsun İnşaAllah.” dedi.

Veda yemeği konuşmaların ardından Kızılırmak Anaokulu Müdürü Seçim Çalışkan tarafından Okul Öncesi Öğretmeni Şennur Şener Koç’a plaket takdimi ve çay sohbetiyle devam etti.

Bafra Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER