banner1020
banner978

Kemal Şenocak Aday Adaylığını Açıkladı

Samsun`un Bafra ilçesinde Belediye Meclis Üyesi Kemal Şenocak AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adaylığını parti binasında resmen açıkladı.

Kemal Şenocak Aday Adaylığını Açıkladı

Samsun`un Bafra ilçesinde Belediye Meclis Üyesi Kemal Şenocak AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adaylığını parti binasında resmen açıkladı.

AK Parti Bafra Belediye Başkanlığı A.Adaylığı için Başvurusunu yapan Av.Kemal Şenocak’ın toplantısında AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz, AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan, AK Parti Bafra Kadın Kolları Başkanı Nazife Soruklu, Bafra eski Belediye Başkanı Yaşar Buharalıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, İlçe teşkilatı ile çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Hava Muhalefeti nedeniyle AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yapılan başvuru töreninde ilk olarak AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz konuştu. Yerel seçimler süreci hakkında bilgi veren Başkan Semiz’den sonra AK Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av.Kemal Şenocak büyük coşku ve alkışlar arasında konuşmasını sürdürdü.

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı`nda partililer ile bir araya gelen Avukat Kemal Şenocak, Aday Adaylığı başvurusunu AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz`e teslim etti. Burada tanıtım programının açılış konuşmasını Başkan İbrahim Semiz gerçekleştirdi.

‘Yerel seçimlerde aday adayı olan herkese başarılar dileyerek’ selamlama konuşmasına başlayan Başkan Semiz, “ Biz Ak Parti olarak bu yarıştan da yine lider çıkacağız. Her seçimde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim ortamı geçireceğiz. Ben Başkan adayı olan herkese kendileri ve ilçemiz hakkında hayırlar diliyorum” dedi.

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Avukat Kemal Şenocak yaptığı konuşmada; “Vefakâr milletimiz 17 yıldan beri partimizden gelen başkanımızdan desteğini hiç eksik etmedi. İlçemiz bazında baktığımız zaman önce teşkilatımızla bir olmamız gerekiyor. Ben Aday Adayı olan hiçbir arkadaşımızı rakip olarak görmüyorum. Onlarda öyle düşünüyor. Biz hepimiz aynı idealler ve hedefler doğrultusunda Genel Başkanımızın vizyonu doğrultusunda ilerliyoruz. Bu seçimlerin ideali gönül Belediyeciliği biz insanların oylarına değil gönüllerine talip olacağız. Partimizin seçim manifestosu dâhilinde bizde Bafra olarak ne yapabilirizi masaya yatıracağız. Biz bir olacağız. Biz olacağız. İri olacağız ve diri olacağız. Bizim bu çalışmaları yapacak ekibimiz, enerjimiz ve projelerimiz var. Biz Bafra için hep birlikte mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Altınova Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 23:05

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954