banner1014

İşadamı İbrahim Bölük’ten Regaip Kandili Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı İbrahim Bölük, Mübarek Regaip Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İşadamı İbrahim Bölük’ten Regaip Kandili Mesajı

Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı İbrahim Bölük, Mübarek Regaip Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Üç Ayların başlangıcı olan Mübarek Regaip Kandili’nin Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi olduğunu ifade eden İşadamı İbrahim Bölük, bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duygularının doruğa ulaştığını söyledi.

Kandillerin, insanların kalplerin birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran, çok özel geceler olduğuna işaret eden Berrak Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı İbrahim Bölük açıklamasında; “Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki, yeni bir rahmet iklimi olan mübarek üç aylara kavuşmuş bulunuyoruz. Bu aylar, yeni bir heyecanla ibadet hayatımızın daha canlı tutulduğu rahmeti bol, bereketli bir mevsimdir. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın daha da güçlenmesine vesile güzel zaman dilimleridir. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzdaki iç huzur ve kardeşliği pekiştireceğine inanıyorum. Mübarek Regaip Kandili'nin bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz” ifadelerini kullandı.

İşadamı Bölük; “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" şeklinde konuştu.

Bafra Ajans

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER