banner1028

İbrahim Semiz; “Girilmedik Ev, Sıkılmadık El Bırakmayacağız”

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkan adayı Hamit Kılıç'ın karşılanmasının ardından AK Parti Bafra ilçe Başkanlığı Hizmet binası önüne İlçe Başkanı İbrahim Semiz bir konuşma yaptı.

İbrahim Semiz; “Girilmedik Ev, Sıkılmadık El Bırakmayacağız”

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkan adayı Hamit Kılıç, Asri Mezarlık önünde vatandaşlar tarafından coşkuyla ve havai fişek ve meşalelerle karşılandı. Konvoy halinde AK Parti Bafra ilçe Başkanlığı Hizmet binası önüne hazırlanan kürsüde AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz bir konuşma yaptı.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz yaptığı konuşmada, “Bugün Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımızın Samsun’da AK Partinin Aday tanıtım programına katılarak, Bafra’nın adayını açıkladı; Bafra’nın adayı Hamit Kılıç.  Bafra Belediye Başkanımız sayın Zihni Şahin’in Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atandıktan sonra, Bafra Belediye Başkanlığına Hamit Kılıç seçilmişti. Tabii 8 aylık bir Belediye Başkanlığı döneminde Bafra’ya güzel hizmetler yaptı. Özellikle Bafra’da hemşehrilerimizle görüştüğümüzde, esnaf ziyareti yaptığımızda tekrar aday olarak Hamit Kılıç’ın olmasını istediler. Genel Merkezimizin de değerlendirmesiyle, Bafra Belediye Başkan adayı olarak Hamit Kılıç aday gösterildi. İnşallah Bafra Belediye Başkanımız Hamit Kılıç olacaktır” ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Semiz; “Değerli hemşehrilerimiz, Bafra’da daha önceki Belediye Başkanlarımız da güzel hizmetler yaptı. Bu hizmetlerinden dolayı önceki Belediye Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra seçilecek olan Belediye Başkanımız Hamit Kılıç da Bafra’da güzel hizmetler yapacaktır. AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet belediyeciliğinin yanında aynı zamanda gönül belediyeciliği talimatı vermiştir. Yani vatandaşlarımıza hizmet eden Belediye Başkanlarımızın aynı zamanda gönüllerinde yer etmelerini istemiştir. Hizmet Belediyeciliğinin yanında Gönül Belediyeciliğini de Bafra’da her ikisini de göreceğiz. Bafra olarak; yapılan anketlerde, yapmış olduğumuz araştırmalarda Cumhur İttifakı’nın Bafra Belediye Başkan adayımız Hamit Kılıç ile Bafra’da seçimi kazanma konusunda bir sıkıntı yoktur. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın almış olduğu % 67’lik oyun üzerinde bir oyla Bafra Belediye Başkanlığını kazanmak istiyoruz. Bunun için de gece gündüz demeden çalışacağız. Girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.

Bafra Ajans

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 17:32

Hasan Eren

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

Bafraya fabrika kurulmadığı sürece daha çok akp oy alır bafradan gazla çalışıyoruz.

SIRADAKİ HABER