banner1028

Foto Nihat Özdemir; Son Yolculuğuna Uğurlandı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, önceki gün vefat eden Bafra'nın tanınan ve sevilen esnafı Nihat Özdemir'i son yolculuğuna uğurladı

Foto Nihat Özdemir; Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bafra esnaflarından merhum Hamamcı Emin'in kardeşi Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Özdemir, Ahmet Özdemir ve Ali Özdemir'in babaları Tezcan ve Kerem Özdemir'in, Melih Bayrakçı’nın dedeleri, Mustafa Kurt, Hasan bayrakçı, Ali Söyleyen ‘in kayınpederi Foto Nihat Özdemir vefat etti.

Cenazesi bugün Bağkur evlerinden alınan Özdemir`in naaşı Bafra Büyük Camine getirildi. Burada kılınan öğle namazı sonrası Özdemir`in cenazesi Yeni Mezarlığa defnedildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Büyük Cami'ndeki cenaze törenine gelerek merhum Nihat Özdemir'in yakınlarına başsağlığı diledi. Burada, merhumun oğlu, Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Özdemir'in acısını paylaşan Başkan Zihni Şahin, "Baframızın çok değerli bir ismini, hepimizin çok sevdiği ve saydığı bir büyüğümüzü, Nihat ağabeyimizi son yolculuğuna uğurladık. Nihat ağabeyimize Allah'tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum" dedi.

Cenaze merasimine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, siyasi parti ilçe başkanları, Belediye Başkan Aday Adayları, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 15:33

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER