DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak; Bafra’da İncelemelerde Bulundu

BAFRA HABER - DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Proje Müdürlüğü ile Altınkaya ve Kızılırmak Sulama Birliklerini ziyaret etti.

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi Koçak; Bafra’da İncelemelerde Bulundu
banner1003

BAFRA HABER - DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Proje Müdürlüğü ile Altınkaya ve Kızılırmak Sulama Birliklerini ziyaret etti. Bölge Müdürü KOÇAK daha sonra sırasıyla; “Kızılırmak Islahı 2. Kısım İnşaatı”, “Bafra Ozan ve Dereler Mahallesi Darboğaz Deresi Taşkın Koruma İnşaatı”, “Bafra Kolay Mahallesi Kolay Deresi Taşkın Koruma İnşaatı” ve Dereköy Balıkçı Barınağı Temizliği makinalı çalışmalarını inceledi.

KIZILIRMAK ISLAHI 2. KISIM İNŞAATI DEVAM EDİYOR

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, “Kızılırmak Islahı 2. Kısım İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceledi. DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Sulaması Proje Müdürü Berati ÖZKAN ve teknik heyet, “Kızılırmak Islahı 2. Kısım İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

BAFRA OVASI PROJE MÜDÜRLÜĞÜ İLE ALTINKAYA VE KIZILIRMAK SULAMA BİRLİKLERİNE ZİYARET

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Proje Müdürlüğü ile Altınkaya ve Kızılırmak Sulama Birliklerini ziyaret etti. DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Proje Müdürlüğü ile Altınkaya ve Kızılırmak Sulama Birliklerini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

banner993

BAFRA OZAN VE DERELER MAHALLESİ TAŞKINLARDAN KORUNACAK

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, “Bafra Ozan ve Dereler Mahallesi Darboğaz Deresi Taşkın Koruma İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceledi. DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Sulaması Proje Müdürü Berati ÖZKAN ve teknik heyet, “Bafra Ozan ve Dereler Mahallesi Darboğaz Deresi Taşkın Koruma İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

BAFRA KOLAY MAHALLESİ TAŞKINLARDAN KORUNACAK

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, “Bafra Kolay Mahallesi Kolay Deresi Taşkın Koruma İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceledi. DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Bafra Ovası Sulaması Proje Müdürü Berati ÖZKAN ve teknik heyet, “Bafra Kolay Mahallesi Kolay Deresi Taşkın Koruma İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

DEREKÖY BALIKÇI BARINAĞI TEMİZLİĞİ MAKİNALI ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK, Dereköy Balıkçı Barınağı Temizliği makinalı çalışmalarını inceledi. DSİ 7. Bölge Müdürü Nazmi KOÇAK ve Bafra Ovası Sul. Proje Müdürü Berati ÖZKAN, İdari imkânlarla yürütülmekte olan Dereköy Balıkçı Barınağı Temizliği makinalı çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bafra Ajans

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 09:17

Hasan Eren

YORUM EKLE

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
SIRADAKİ HABER

banner944

banner822