banner1028

Belediye Başkanı Kılıç, Yün Pazarı Esnafı İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Hacınabi Mahallesi Yün Pazarı esnafı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Belediye Başkanı Kılıç, Yün Pazarı Esnafı İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bafra Haber - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Hacınabi Mahallesi Yün Pazarı esnafı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltı programına katılan Başkan Hamit Kılıç, esnafın sorunlarını dinledi ve tüm sorunları tek tek not aldırdı.

Yün pazarı esnafı, sorunlarını dile getirerek Belediye Başkanı Hamit Kılıç’tan çözüm talep ettiler.

Bafra’daki tüm sorunları vatandaş ve esnaflar ile birlikte hareket ederek çözeceklerini söyleyen Başkan Kılıç, “Bafra ilçemizde ki bütün sorunları en az seviyeye düşürmek için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemiz ile ilgili bütün sorunlarımızı ele aldık ve çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izni ile ilçemiz ile ilgili hiçbir sorun kalmayacak. Siz değerli esnaflarımız ile bir araya gelerek fikir-alışverişinde bulunarak, Bafra’nın sorunlarını hep birlikte konuşarak çözeceğiz.” dedi.

Hacınabi Mahallesi yün pazarı esnafı, düzenledikleri kahvaltı programına katılan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür etti.

Kahvaltı programına, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar, Hüseyin Çamaş, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, AK Parti Bafra Belediyesi Meclis Üyeleri ve Hacınabi Mahallesi yün pazarı esnafı katıldı.

Bafra Belediyesi - Basın Yayın Servisi

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 22:13

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER