banner1014

Başkan Şahin’den Cesaretli Tanıtım

Bafra Belediyesi’nin organize ettiği ve Bafra tarihinin en büyük ve geniş katılımlı festivali olarak yerini alan Bafra Kapıkaya Festivali’nde muhteşem anlar yaşandı.

Başkan Şahin’den Cesaretli Tanıtım

BAFRA HABER - Bafra Belediyesi’nin organize ettiği ve Bafra tarihinin en büyük ve geniş katılımlı festivali olarak yerini alan Bafra Kapıkaya Festivali’nde muhteşem anlar yaşandı.

Festival sırasında Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yamaç paraşütü ile tandem uçuş yaparak eşsiz baraj gölleri manzaralarını havadan izledi ve festivalin tanıtımına bir büyük katkı daha yaptı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, festival hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra için seçtiğimiz 5 ana hedeften biri olan Turizm için tüm çalışmaları yapıyoruz. Bafralı insanımız el ele gönül gönle olduğunda her şey çok daha güzel oluyor. Bafra Kapıkaya Festivali bunun en güzel örneği oldu. Festivalimiz sırasında yamaç paraşütü ile tandem uçuşu yaptık. Bu eşsiz bir duygudur. İlçemizin güzelliklerini bir kez de havadan görme mutluluğunu yaşadım. Yamaç paraşütü sporcularımıza, akrobasi ekiplerimize çok teşekkür ediyorum. 4 gün boyunca çok güzel uçuşlar oldu. Sayısız hemşerimiz de uçuş yapma mutluluğunu yaşadı.  İnşallah önümüzde ki yıl yamaç paraşütü alanına giden yolumuzu da her yönüyle tamamlayacağız. Bu konuda valimiz ve büyükşehir belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bu festivalimiz ile Bafra’mız ve Kapıkaya, tüm dünyaya açıldı. Sosyal medya sayfamda festival ile ilgili görseller ve videolar 300.000’den fazla insanımıza ulaştı. İnsanlarımız sosyal medyada adeta paylaşım bombardımanı yaptı. 1.000.000’dan fazla erişim, etkileşim ve gösterim oldu. Festival süresince bizlere katkı veren basın kuruluşlarımıza ve temsilcilerine çok teşekkür ediyorum. İlk defa yapılan bir etkinlikti. Her şeyi not aldık. Eksikliklerimizi biliyoruz. İnsanlarımızı da dinleyerek önümüzde ki yıl daha da güzel bir etkinlik olacak. Tanıtıma da daha çok ağırlık vereceğiz. Herkese teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER